З каблучкою на підмізинному пальці: 43-річна Віталіна Біблів натякнула на те, що вийшла заміж. Подробиці

Відома акторка Віталіна Біблів нещодавно показалась на публіці з обручкою на підмізинному пальці: що відомо про особисте життя артистки та чи одружена?

Українська акторка Віталіна Біблів, яка нещодавно почала активно висловлюватися про тему материнства, знову опинилася в центрі уваги. Цього разу причиною обговорення стала не стільки її думка про майбутнє материнство, скільки невідомість стосовно її сімейного стану.

Особисте життя знаменитостей завжди цікавлять прихильників шоу-бізнесу. Останнє звернуло на себе увагу на прем’єрі українського фільму “Крашанка”, де Віталіна Біблів з’явилася разом зі своєю колегою Олесею Жураківською та фанати акторки помітили дещо цікаве.

Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж
Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж

На руці акторки було видно каблучку на підмізинному пальці, яка сильно нагадувала обручку, схоже, що Віталіна вийшла заміж. Однак на запитання журналістів щодо цього питання акторка відповіла досить категорично, заявивши, що не бажає розмовляти про особисте життя на публіці.

Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж
Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж

Відмовившись коментувати свій сімейний стан, Віталіна Біблів залишає фанатів в невизначеності. Чи дійсно акторка вийшла заміж, чи це лише випадковість – залишається поки що загадкою. Стосовно особистого життя акторки, відомо, що у Віталіни є коханий чоловік, з яким вона перебуває у стосунках. Щодо планів на майбутнє, особливо в контексті материнства, Віталіна розповіла про свої страхи. Вона визнає, що у неї виникають сумніви стосовно того, чи готова вона взяти на себе відповідальність материнства.

Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж
Акторка Віталіна Біблів натякнула, що вийшла заміж

Віталіна поділяє свої вагання щодо того, чи може вона забезпечити своєму майбутньому нащадку стабільне та щасливе життя. Заява артистки викликає обговорення та роздуми щодо того, які фактори впливають на рішення про створення сім’ї та виховання дітей в умовах сучасного світу, а саме ситуації в країні.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.