Камалія уявила себе Леді Гагою і показала, як живе найбагатша співачка України: і без мільярдера непогано

Шлюб Камалії з пакистанським мільярдером тривав довгих 20 років. На жаль, українка не знайшла з Мохаммадом Захуром спільної мови щодо політичної ситуації у світі, і вони розлучилися.

Коли співачка з мамою приїхали до Лондона на початку березня 2022, благовірний почав відстоювати позицію своєї старшої доньки. Це зрозуміло, родичка пакистанця має матір-москвичку й стала висвітлювати події на її боці.

Камалія похвалилася власними хоромами

Оскільки українка не змогла домовитися з жінкою, то повернулася до свого величезного палацу під Києвом. А невдовзі розповіла у соцмережі, що розлучилася з Захуром. При цьому їхні спільні донечки залишилися з татусем у Лондоні, бо так безпечніше.

Камалія похвалилася власними хоромами

Колись давно зірка переселилася з благовірним у шикарний палац, що розташований неподалік столиці. Оскільки дизайном шикарних хоромів українка займалася самотужки, то в середині палацу можна побачити суміш стилів. Тут серед прикрас купа східних елементів, а ще присутні постмодерн та бароко.

Камалія похвалилася власними хоромами

Матеріали завозили переважно з Дубаю, то переважають конусоподібні форми. Дуже багато мармурових колон, дзеркал із позолотою, скульптур, вензелів та інших витребеньок, які так полюбляють багачі.

Камалія похвалилася власними хоромами

Коли ще до повномасштабного вторгнення Камалія запросила до свого східного палацу західних журналістів, ті були вражені 14-метровою стелею, вінтажними сходами та безліччю кімнат незрозумілого призначення.

Нині Камалія змушена опікуватися всіма цими розкошами власноруч. Навряд чи Захур відмовляється сплачувати рахунки колишньої коханої, оскільки за всі ці царські хороми треба сплачувати дуже й дуже багацько грошенят, а заробітки співачки не настільки великі.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?