Арсен Мірзоян заговорив про найбільший гонорар і назвав місце, де від Тоні Матвіϵнко сховав заначку

Співак Арсен Мірзоян — особистість неординарна. В бесіді з журналістами він зізнався, на чому йому вдалось заробити найбільший гонорар і який розмір заначки вважаϵ оптимальним.

Заробітки українських артистів завжди цікавили суспільство так само сильно, як їх творчі здобутки. Наприклад, співак Арсен Мірзоян днями задовільнив цікавість багатьох фанатів і повідомив, на чому йому вдалось заробити найбільший гонорар. Скільки ж грошенят знаходилось в гаманці чоловіка Тоні Матвіϵнко? “Один факт” назве цю суму нижче.

Музикант Арсен Мірзоян назвав оптимальну суму заначки в наші часи: 20 тисяч доларів
Музикант Арсен Мірзоян назвав оптимальну суму заначки в наші часи: 20 тисяч доларів

Арсен Мірзоян повідомив, що найбільшу суму гонорару йому вдалось заробити на звичайному концерті, який проходив в палаці “Україна”. Це навіть був не корпоратив, а звичайний виступ перед чисельною фанатською аудиторіϵю. Музикант повідомив, що в палаці “Україна” йому доводилося виступати лише двічі.

Арсен заявив, що суму заробітку не памʼятаϵ, але в памʼяті закарбувалась сума витрат на підготовку до концерту. Співак повідомив, що ця сума склала 1 мільйон доларів. Вона пішла на оплату заробітної плати, оренди та реклами.

Арсен Мірзоян повідомив, на чому йому вдалось заробити найбільший гонорар
Арсен Мірзоян повідомив, на чому йому вдалось заробити найбільший гонорар

Артист також пригадав, що за всю свою музичну карʼϵру лише раз зміг заробити суму в 1 мільйон доларів за один виступ. І це було завдяки найкращому на той момент курсу долара.
Арсен Мірзоян також зізнався, що зараз змушений економити. Наприклад, йому не вистачаϵ грошей для того, аби відзняти кліп. Вартість нової відеороботи дорівнюϵ ціні пікапу для військових, тому Арсен обираϵ донатити, а не створювати новий кліп.

Крім того, Мірзоян розповів про те, яку суму грошей потрібно тримати в заначці десь у шкарпетці. На думку Арсена — ця сума може бути різною. Але на сьогоднішній день, коли зберігати гроші у банку в валюті неможливо, розмір заначки у шкарпетці повинен складати приблизно 20 тисяч доларів. Ось така нескромна сума з огляду на складні часи в Україні.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.