Навчатися ніколи не пізно: які професії здобувають в університетах Санта Дімопулос, Аліна Гросу, Лідія Таран

Аліна Гросу у 28 років, Санта Дімопулос у 36 років, Лідія Таран у 46 років вирішили продовжити освіту. Задля цього українські знаменитості роз'їхалися по всьому світу.

Санта Дімопулос

Після розлучення з Ігорем Кучеренком колишня віагрянка вирішила розпочати життя з чистого аркуша. От і поступила на навчання до канадського вишу. Попри те, що 36-річна красуня з дітьми мешкає в Дубаї та керує бізнесом, вона вирішила здобути професію експоненціального коуча.

Санта Дімопулос, Аліна Гросу, Лідія Таран розповіли про навчання у закордонних вишах

Тож невдовзі Санта опанує мистецтво психоаналізу повною мірою. Якщо Дімопулос береться за справу, то робить все за вищим ґатунком. Так, у 18 років стала королевою краси, у 24 роки здобула звання чемпіонки світу з бодибілдера та фітнесу. Ще й встигла засвітитися у дівочому гурті “ВІА Гра”. Тож і тепер задумане здійсниться.

Аліна Гросу

Історія успіху цієї українки розпочалася з 3 років. Тоді вона співала пісні, подаровані хрещеною мамою Іриною Білик. Отак дівчинка й співала, допоки не закінчила школу. Та навчатися далі вирішила акторській майстерності, вступивши до московського вишу.

Санта Дімопулос, Аліна Гросу, Лідія Таран розповіли про навчання у закордонних вишах

Співати продовжувала у продюсерському центрі Григорія Лепса. Та стиль шансон не дуже подобався, тому розірвала співпрацю. Торік навесні стало відомо, що Аліна подалася до Лос-Анджелесу. Сподівається підвищити акторську майстерність у Голлівудській школі, а потім повернутися до України.

Лідія Таран

Після повномасштабного вторгнення ракета поцілила в будинок телеведучої, то вона змушена була з донькою Василиною виїхати до Франції. Там не лише доньку влаштувала на навчання, а й сама пішла до університету.

Санта Дімопулос, Аліна Гросу, Лідія Таран розповіли про навчання у закордонних вишах

Звісно, Лідії дуже важко конкурувати з носіями французької мови, але вона старається і вже пише чималі есе. Викладачі розуміють її ситуацію і ставляться до української студентки з прихильністю.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.