Оля Полякова показала свою маму, яку відправила в Англію: ця жінка двічі бабуся, але в це нереально повірити

Оля Полякова навідалася до Англії, зустрівшись із мамою Світланою Іванівною та донькою Алісою, яка там нині навчається. Фотозвіт зірки неабияк приголомшив, адже матуся виглядає суперово.

На вигляд мамі Олі Полякової не даси більш як 40 років. Не можна повірити, що ця жінка вже розміняла 7-й десяток. Співачка була у справах в Західній Європі, тож не стрималася й зробила крюк, аби відвідати частину родини.

Нині у Великобританії мешкає молодша донька Олі під суворим наглядом бабусі Світлани. Алісі вже 12 років, і вона відчайдушно проситься додому, в Україну. Скаржиться, що її відправили неначе у заслання.

Оля Полякова відвідала маму та доньку Алісу в Лондоні

Поляковій довелося довго умовляти матусю виїхати з рф до Лондона, щоб бути поряд з онукою. Тепер три покоління родичів зустрілися разом. Аліса та Світлана Іванівна впливають одна на одну.

Так, дівчинка вимагає, щоб в її присутності всі говорили виключно українською мовою. А бабуся навчила онуку їсти корисну їжу. Коли Оля побачила, що донька наминає авокадо, була неабияк вражена.

Оля Полякова відвідала маму та доньку Алісу в Лондоні

Довгий час Світлана Іванівна була заміжня за російським дипломатом, який працював в Уругваї. Після смерті чоловіка жінка знайшла собі ще одного росіянина. Взимку жила з ним у москві, а літо проводила в Україні.

Натомість тепер виїхала з цієї країни й поки облаштувалася в Лондоні. Тут Світлана Іванівна не лише доглядає за донькою, але й отримала змогу зайнятися власним здоров’ям.

Довгий час жінці не могли поставити діагноз. І лише англійські лікарі виявили автоімунне відхилення. Тож з’явилася можливість заразом і підлікуватися. В Інстаграм-Сторіз співачка надає повний звіт, як провела час з найріднішими людьми.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.