Як виглядає перша дружина Сергія Притули, яка залишилась у великій квартирі після розлучення: її звати Юлія

З'явились архівні фотографії першої дружини колишнього телеведучого Сергія Притули: як виглядає його перше кохання та чому розлучились? Подробиці.

У 2007 році відбулася надзвичайна зміна в особистому житті відомого шоумена Сергія Притули. Це був період, коли на його шляху з’явилась Юлія Андрійчук, жінка, яка стала його першою дружиною. Вони двоє перетнулися в Тернополі, який став свідком початку їхнього роману.

Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина
Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина

Архівні фотографії, які виявили користувачі мережі, є свідченням тих днів радісного весілля, коли Сергій та Юлія обмінювалися обіцянками любові та вірності перед самими собою, родиною та друзями.

Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина
Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина

На цих знімках можна побачити весільну церемонію, де красуня Юлія вражала своєю грацією у розкішній весільній сукні, а Сергій був наряджений у стильний костюм та білу сорочку. У той час сергій Притула  мав ще довге волосся, що додавало йому певного шарму та загадковості.

Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина
Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина

Однак життя не зупиняється на одній сторінці, і Сергій Притула вирішив розлучитись із Юлією. Він зустрів свою наступну кохану, Катерину Сопельник, коли працював на телебаченні. Катерина спершу займала посаду продюсера на «Новому каналі», а пізніше взяла участь у створенні власного проєкту Притули – шоу «Вар’яти».

Сергій Притула показав, як виглядає його теперішня дружина
Сергій Притула показав, як виглядає його теперішня дружина

Пара утримувала свої стосунки в секреті до самого весілля. Сергій та Катерина одружились 28 серпня 2015 року, влаштувавши таємну церемонію у Львові, на яку були запрошені лише найближчі друзі та родичі.

У Мережі раніше активно розповсюджувалися чутки про те, що друга дружина Сергія Притули була причиною його розлучення, він вирішив зробити пояснення. Сам ведучий стверджував, що Катерина не мала жодного відношення до проблем у його першому шлюбі. Він пояснив, що їхні стосунки почалися лише після остаточного розпаду першого шлюбу.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?