Тіна Кароль у 17 років важила 67 кг: юна співачка провалила кастинг у дівочий гурт через дірку в чобітку

Кожен торує шлях на зірковий олімп по-своєму, зустрічаючись із купою перешкод. От і з Тіною Кароль у 17 років трапилася оказія – дівчину не взяли у гурт. А в неї не було грошей на цілі чобітки.

У передачі “Пісня мого життя” Тіна Кароль вдалася до спогадів. Пригадала себе 17-річну. Тоді вона була доволі пухкенька й важила аж 67 кг. Дівчина дала собі слово, що не братиме в батьків жодної копійки, а зароблятиме сама.

Тіна Кароль пригадала, як провалила кастинг у дівочий гурт

Та виходило якось не дуже. В Тіни, яка на той час навчалася в Києві, навіть не було грошей на нові чобітки, й вона була змушена ходити у взутті з дірявою підошвою. До столиці з Івано-Франківська амбітна юнка приїхала в 14 років, поступивши до музучилища.

Вона принципово не брала грошей у батьків і навіть заборонила їм надсилати передачі. Та заробляти самотужки було доволі складно. Тетянка відвідувала різноманітні кастинги. Отак вона потрапила до дівчачого гурту з Оленою Омаргалієвою та Пауліною.

Тіна Кароль пригадала, як провалила кастинг у дівочий гурт

Спочатку дівчину начебто затвердили, попри те, що важила вона на той час 67 кг. Та коли запросили на студію й попросили заспівати “Чом ти не прийшов” усім гуртом, конкурсантка не впоралася.

Річ у тім, що вона ходила в чобітках із діркою на підошві, бо не мала грошей на нові. А якраз йшов дощ, і в Тіни захрип голос. До того ж їй було складно співати у тріо, бо це дуже сильно відрізнялося від сольного виконання.

Тіна Кароль пригадала, як провалила кастинг у дівочий гурт

Тож Кароль почула вердикт: “Погано”. І її не взяли. Той проєкт тоді так і не запустили. А Тіна дійшла висновку, що до кожної справи, яка має бути успішною, слід ретельно готуватися.

До речі, свого часу співачку не взяли й до гурту “ВІА Гра”. Прослухавши її, Костянтин Меладзе сказав, що дівчина й так добре співає, тому має виступати сольно. Та навіть коли Кароль виступала в Кондратюка у “Караоке на Майдані”, не спромоглася зібрати оплесків для перемоги.

Нові статті

Схожі статті

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.