Як виглядають майбутні зірки артистів шоу-бізнесу — сини Тіни Кароль, Ксенії Мішини і TAYANNA (ФОТО)

Відомі українські артисти Тіна Кароль, Ксенія Мішина та Тетяна Решетняк показали рідкісні фото зі своїми дітьми: як виглядають майбутні зірки естради?

Уявити майбутнє зірок артистів шоу-бізнесу, особливо коли мова йде про дітей відомих персон, завжди викликає підвищений інтерес. А саме, як виглядають майбутні зірки, сини Тіни Кароль, Ксенії Мішиної та TAYANNA.

Тіна Кароль

Тіна Кароль, відома українська співачка, показала рідкісні моменти зі своїм 14-річним сином, Веніаміном, який дивовижно схожий на свого покійного батька, Євгена Огіра.

Тіна Кароль, Ксенія Мішина і  TAYANNA показали, як виглядають їхні сини
Тіна Кароль, Ксенія Мішина і TAYANNA показали, як виглядають їхні сини

На своїй сторінці в Instagram співачка поділилася емоційними фотографіями, де її син, Веніамін, поруч із нею. Можна помітити, що хлопчина дуже схожий на свого батька. І не лише зовнішнім виглядом, але і поведінкою. Тіна Кароль розповідає, що її син вміє жартувати так само, як і Євген Огір, і часом вона навіть захоплюється його жартами.

TAYANNA

Українська співачка Тетяна Решетняк, відома як TAYANNA, зазвичай утримує свого сина Даніеля від загального показу, але нещодавно змінила цю традицію, опублікувавши нові фотографії з ним.

Тіна Кароль, Ксенія Мішина і  TAYANNA показали, як виглядають їхні сини
Тіна Кароль, Ксенія Мішина і TAYANNA показали, як виглядають їхні сини

Наразі вона перебуває в Україні разом із своїм сином. На своїй сторінці в Instagram вона поділилась знімками, на яких Даніель помітно виріс і змінився.

TAYANNA неодноразово згадувала про те, що під час свого тривалого шлюбу з батьком Даніеля вона пережила домашнє насильство. У 2014 році пара розійшлася, і її колишній чоловік, Єгор Гліб, переїхав до росії.

Ксенія Мішина

Українська акторка Ксенія Мішина, відома своїми талантами та вражаючою кар’єрою в шоу-бізнесі, народила чудового хлопчика на ім’я Платон, якому наразі 12 років. Зірка екрану не лише професійно реалізує себе в кіноіндустрії, а й з великою турботою виховує свого сина, будуючи з ним міцні стосунки, наповнені взаєморозумінням та любов’ю.

Тіна Кароль, Ксенія Мішина і  TAYANNA показали, як виглядають їхні сини
Тіна Кароль, Ксенія Мішина і TAYANNA показали, як виглядають їхні сини

Подорожі стали неодмінною частиною їхнього життя, і часто Ксенія Мішина ділиться з прихильниками враженнями від подорожей та моментами, проведеними разом із сином, що підкреслює важливість родинних цінностей в житті успішної та впливової особистості.

Тим часом, не дивлячись на їхню щасливу родинну обстановку, сім’я Ксенії Мішини зіткнулася з викликом конфлікту в країні. Батьки акторки проживають у Криму. Це створює серйозні перешкоди для зв’язку та зустрічей з рідними.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.