“Дуже важлива для нас новина”: дружина Віктора Павліка розповіла, що співаку робитимуть термінову операцію

29-річна блогерка Катерина Репяхова розповіла про стан здоровʼя свого чоловіка Віктора Павліка: що відомо? Подробиці особистого життя зіркового подружжя.

Дружина Виктора Павліка, відома бізнесвумен і блогерка, Катерина Репяхова, шокувала своїх прихильників новиною про стан здоров’я артиста. Виявляється, що Віктор готується до складної операції на серці.

Ця новина не залишила байдужими шанувальників і колег митця. Згідно з інформацією, що надійшла від дружини, у Віктора давно існують проблеми із серцем, які вимагають серйозного лікування. Однак співак наполегливо відмовлявся від будь-яких хірургічних втручань, не дававши згоди на операцію.

Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка. Фото з Instagram @repyahovakate
Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка. Фото з Instagram @repyahovakate

Для дружини співака це було справжньою проблемою, оскільки вона намагалася переконати свого чоловіка в необхідності такого рішення для його власного благополуччя. Катерина Репяхова з великою тривогою заявила, що стан її чоловіка досяг критичної межі. Відмова від операції вже не була варіантом, і музикантові необхідно піддатися цій хірургічній процедурі для збереження його життя.

Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка
Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка

Катерина Репяхова поділилася в Instagram новиною про успішне переконання артиста Віктора Павліка віддатися оперативному втручанню. За її словами, медичний персонал столичної клініки відіграв вирішальну роль у цьому процесі, використовуючи всі доступні засоби, щоб переконати артиста. Катерина виразила щиру вдячність Борису Михайловичу за його важливу роль у цій справі.

Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка
Катерина Репяхова розповіла про проблеми зі здоровʼям у Віктора Павліка

Катерина розповіла, що у Віктора Павліка присутня вроджена вада серця. Ще минулого літа у співака було виявлено це захворювання, про яке він не знав раніше. Після серії обстежень виявлено, що один з клапанів його серця потребує негайного відновлення, і для цього необхідно встановити штучний.

Нові статті

Схожі статті

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.