Чому Ірина Білик розлюбила Коляденка, а Дорофєєва – Дантеса: колись були зразковими парами шоубізнесу

Навіть найміцніші пари, що перебувають разом по кілька років поспіль, можуть розлучитися. Розберімося, чому подібне могло торкнутися Білик із Коляденком та Дорофєєву з Дантесом.

Ірина Білик та Дмитро Коляденко

Таких шалених пристрастей український шоубіз, напевно, більше не зазнавав. Хореограф запросив співачку до ресторану, коли вона була в інших стосунках. Грошей, щоб розплатитися за замовлення, Коляденку забракувало. Тому залишив офіціанту перстень під заставу.

Чому розлучилися Ірина Білик та Дмитро Коляденко

Забрати цінну річ Дімі так і не вдалося – ресторан згорів. Треба було зробити висновок, що це погана прикмета, та він поринув у нове кохання, щойно Ірина оголосила про розрив з його попередником.

Коляденко страшенно ревнував Білик, тому й чудив казна-що. Викидав диван з 13 поверху, різав картини коханої та ще скоїв безліч інших дурниць. Звісно, його бісило, що кохана не хоче виходити заміж, хоча він робив пропозицію 6 разів.

Коли втомлена від його витівок жінка вказала на двері, Дмитро кілька років поспіль перебував у депресії. Натомість не забув помститися колишній, зливши журналістам пікантні світлини цивільної дружини.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес

Новина про розлучення цієї ідеальної зіркової пари стала для шанувальників справжнім шоком. Фани сподівалися, що невдовзі родина поповниться первістком, а сталося зовсім інше – розлучення.

Чому розлучилися Надя Дорофєєва та Володя Дантес

Надя з Володею весь час викладали в мережу позитивний спільний контент, тому було важко зрозуміти, в який момент кохання минуло. А саме тим, що більше не кохають одне одного знаменитості пояснили припинення шлюбу.

Наступного дня після цієї сенсаційної новини про розлучення оголосив і друг сім’ї Міша Кацурін. Невдовзі саме цього чоловіка побачили на відпочинку поряд із Дорофєєвою в Барселоні. А Дантес зійшовся з його колишньою дружиною Дашею Кацуріною.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.