“9-й пішов”: Джамала показала себе на останніх тижнях вагітності і розповіла, коли їй народжувати

Співачка Джамала зараз знаходиться на останніх тижнях вагітності. В Stories Instagram вона показала себе у всій красі, а ще розповіла – коли плануϵ народжувати. Дізнайтесь деталі далі.

Співачка Джамала вже зовсім скоро народить третього хлопчика і стане багатодітною матусею. Зараз артистка знаходиться на 9-му місяці вагітності, але обіцяϵ вийти в ефір під час фіналу “Євробачення-2024” та оголосити бали учасникам з України.

У соцмережах Джамала показала, як виглядаϵ на 9-му місяці вагітності, а під час розмови із журналістами зізналась, що пологи в неї назначені на дату, пізнішу за 11 травня.

Саме 11 травня 2024 року в шведському містечку Мальме відбудеться фінал пісенного конкурсу “Євробачення-2024”, в якому прийме участь український дует Alyona Alyona & Jerry Heil.

Джамала зізналась, що за термінами вона в цей день ще народити не повинна. Хіба що станеться щось екстрене. Хоча артистка дуже сподіваϵться, що все пройде добре. Також вона розповіла, що разом із чоловіком Бекіром Сулеймановим поки що не визначилася із іменем для третього сина. Зараз вони всіϵю родиною поки що обдумують, як назвати хлопчика, що ось-ось народиться.

Ні, ще не підібрала. Ще в процесі — зазначила переможниця конкурсу “Євробачення-2024”.

Джамала до самих пологів плануϵ займатись творчістю і в декретну відпустку зовсім не збираϵться. Однак після пологів співачка все ж запланувала невеличку відпуску довжиною в 1 місяць. Цей час вона витратить на спілкування з новонародженим малюком, піклування про сина та відновлення після 9 місяців вагітності.

Джамала показала себе на 9-му місяці третьої вагітності
Джамала показала себе на 9-му місяці третьої вагітності

“Один факт” нагадуϵ, що про вагітність Джамали стало відомо напередодні національного відбору на “Євробачення-2024”. Цікаво, що вагітність до Євробачення стала для Джамали вже доброю традиціϵю. Перші дві вагітності також проходили під час проведення Нацвідбору і на цьому заході Джа обидва рази зʼявлялась в цікавому положенні.

Нові статті

Схожі статті

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?