Як виглядає перший чоловік Катерини Осадчої: була тоді 18-річною моделлю, яка вдало вийшла заміж

Зіркове подружжя Катя Осадча та Юрій Горбунов щасливо ростять двох синів. Але в кожного за спиною залишився невдалий шлюб. Уперше ведуча вийшла заміж у 18-річному віці.

З Олегом Поліщуком Катя Осадча побралася 2001 року. Нареченій було 18 років, вона робила впевнені кроки в модельному бізнесі. Чоловік був на 15 років старший. Він устиг побувати народним депутатом двічі – від блоку Литвина та Партії зелених, мав вдалий бізнес.

Катя Осадча показала, як виглядає її перший чоловік

Здавалося б, така вдала партія. Народжуй дітей і насолоджуйся щасливим безхмарним життям. Попервах усе так і було. Катерина народила первістка Іллю, якого обожнювали обоє батьків.

Катя Осадча показала, як виглядає її перший чоловік

Та ідилія у шлюбі тривала лише 3 роки, а потім пара дійшла висновку, що їм слід розлучитися. Олег волів бачити дружину вдома з пелюшками та котлетами, а Осадчій кортіло здобути славу. Через це вони постійно сварилися.

Тож кожен пішов власним життєвим шляхом. Хоча про сина Поліщук ніколи не забував і турбувався про матеріальні потреби та виховання Іллі. Чоловік після розлучення продовжував активну політичну та бізнесову діяльність.

Катя Осадча показала, як виглядає її перший чоловік

А Катерина стала телезіркою, започаткувавши програму “Світське життя”, з’явитися в якій могли мріяти тільки зірки найбільшої величини. Розпитуючи інших про особисте життя, Осадча тримала своє власне під великим секретом.

Лише через 10 років після розлучення розповіла в інтерв’ю, чого не склався шлюб із політиком. На думку знаменитості, вони не могли знайти спільну мову через вік. Катя познайомилася з Олегом, коли їй було всього 17 років.

Катя Осадча показала, як виглядає її перший чоловік

Вона приїхала з Парижа та відбула на відпочинок до Криму. Там юнка й побачила свого майбутнього чоловіка вперше. Вони зіграли велике весілля з купою гостей, весільною сукнею та фатою.

Та дружина виявилася занадто молодою. Їй кортіло відвідувати нічні клуби й веселитися, а не сидіти вдома з 33-річним чоловіком. Зараз Катя й сама віддає перевагу затишному домашньому відпочинку, а тоді їй хотілося руху й нових вражень. Тому й не склалося.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.