Щоб навчатись, вік не має значення: 36-річна Санта Дімопулос стала студенткою в Канадському виші

Нещодавно співачка Санта Дімопулос розповіла, що є студенткою та навчається у Канадському інституті: яку спеціальність здобуває зірка та де проживає?

Санта Дімопулос після розлучення вирішила активно зануритись у свою кар’єру та активно попрацювати над власним розвитком та освітою.

У соціальних мережах співачка поділилася однією новиною зі своїми фанатами, яка була досить неочікуваною. Санта Дімопулос зазначила, що за останній час кількість підписників на її акаунті помітно зросла. Це стало приводом для того, щоб ділитися більш детальною інформацією про своє життя та свої плани.

Санта Дімопулос розповіла, що навчається в Канадському виші. Фото з Instagram @santadimopulos
Санта Дімопулос розповіла, що навчається в Канадському виші. Фото з Instagram @santadimopulos

За словами самої артистки, наразі вона проживає в Дубаї, де успішно керує своїм власним бізнесом. Проте це не єдине, чим займається Санта в останні місяці. Незважаючи на активну професійну діяльність та сімейне життя, співачка вирішила розширити свої знання й навички.

36-річна співачка Санта Дімопулос прийняла рішення вступити на навчання до закордонного вишу. Вона обрала Канадський інститут, де стала студенткою курсу експоненціального коучингу. Зірка розповіла, що активно вивчає тонкощі психоаналізу, прагнучи краще розуміти внутрішній світ людини та способи взаємодії з ними.

Санта Дімопулос розповіла, що навчається в Канадському виші. Фото з Instagram @santadimopulos
Санта Дімопулос розповіла, що навчається в Канадському виші. Фото з Instagram @santadimopulos

Цей крок співачки свідчить про її бажання постійно розвиватися як професіонала, вдосконалювати власні навички та набувати нові знання. Водночас це дає змогу їй поглибити розуміння себе та інших людей, що, безумовно, відобразиться на її творчості та особистому житті.

Нагадаємо, що на початку квітня цього року співачка зробила заяву про розлучення зі своїм чоловіком Ігорем Кучеренком, з яким вони були у шлюбі протягом 11 років. Санта також підкреслила, що її коханий чоловік не зраджував їй, і причина розриву їхніх стосунків не пов’язана з іншою людиною у житті співачки.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.