Позитив 3 роки приховував ім’я коханої, та більше не мовчить: збирається одружуватися й заводити дітей

Поведінка Позитива, колишнього напарника по дуету Наді Дорофєєвої, останнім часом дуже дивувала фанатів. Чоловік давно розлучився й знайшов нове кохання, але називати ім'я дівчини не хотів.

Таку гру в мовчанку Positiff вів уже 4-й рік поспіль. І вона давно вийшла за рамки здорового глузду. Переважна більшість фанів уже здогадалася, що обраницею артиста стала хореографиня Юлія Сахневич, але сам він уперто не хотів підтверджувати ці припущення.

Позитив підтвердив стосунки з Юлією Сахневич

Збирався зробити розсекречення дівчини на День Святого Валентина й знову не наважився. Та врешті лід зрушив, і камінгаут врешті відбувся. 34-річний репер виклав у мережу відео з поцілунками.

Звісно, на них була присутня Юлія, з якою колись знаменитий чоловік брав участь у “Танцях з зірками”. Славі Дьоміну вдалося розговорити Олексія Завгороднього, і він розповів, що перебуває у стосунках 4-й рік поспіль.

Позитив підтвердив стосунки з Юлією Сахневич

За цей час інші встигають побратися, народити дітей і розлучитися. А наш скромний герой всього лише спромігся сповістити ім’я коханої. Сам артист пояснив, що стосунки з колишньою дружиною виставляв на показ і з цього нічого доброго не вийшло.

Позитив підтвердив стосунки з Юлією Сахневич

Та, напевно, Льоша трішки лукавить, бо довгий час у жодному інтерв’ю не прохопився, що одружився з дизайнеркою Анною Андрійчук. Навіть весільні світлини заборонив виставляти у ЗМІ. Новини з особистого життя підопічного Потапа доводилося збирати по крихті. Тож справа явно в іншому.

Позитив підтвердив стосунки з Юлією Сахневич

Позитив відзначив, що вони з Юлею проаналізували колишні невдалі стосунки, виявили помилки, яких обоє припустилися. Тож тепер воліють стати “кращою версією один до одного”. Це дає ефект. Поки що вони практично не сваряться. Голубки вже настільки довго разом, що:

“До шлюбу ми готові, бо за цей нелегкий час ми пройшли разом дуже багато. Ми завжди були поруч у найскладніші моменти”.

Щобільше, Завгородній певен, що вони готові й до поповнення в родині, адже чоловік не сумнівається в Сахневич і готовий бути з нею все життя.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.