Коли принц не прийшов: екс-холостячка Злата Огнϵвіч показала, кого підпустила до себе – це не Андрій Задворний

Друга "Холостячка", композиторка, учасниця "Євробачення" — це все про Злату Огнϵвіч. Але в артистки ϵ ще багато скритих талантів, про які мало хто здогадуϵться. Про один з них розповість "Один факт".

Злата Огнϵвіч влаштувала весняну фотосесію напередодні Великодніх вихідних. Прогулянка на природі виявилась незвичною і оригінальною. Як зізналась сама Злата — в останній раз вона так прогулювалась дуже давно.

Чому ця фотосесія супроводжувалась страхом для артистки і які відчуття були в Злати Огнϵвіч після того, як усі страхи розвіялися? Дізнайтесь про це далі.

Злата Огнϵвіч вирішила відпочити перед вихідними… верхи на коні. Вдягшись у теплу куртку синього кольору, штани та кросівки — українська зірка з посмішкою на обличчі всілась на смолисто-чорного коня.

Коротенька фотосесія містила в собі не тільки світлини верхи, але й селфі із тим самим конем, якого вже загнали в стійло. Артистка в дописі до фото із новим другом повідомила, що колись давно в неї вже був досвід катання верхи. Але тоді вона відчувала сильний страх перед тим, щоб забратись верхи на великого та високого скакуна.

Але зараз зовсім інші відчуття — поділилась емоціями Злата Огнϵвіч.

Артистка розповіла, що їй вдалось подолати усі страхи, а на зміну їм прийшли зовсім інші відчуття — свободи та ϵдності.

Злата Огнϵвіч — багатогранна і творча особистість. Її сценічне імʼя Злата, а ось по-справжньому її звуть Інною. Колись в одному з інтервʼю Огнϵвіч зізнавалась, що обрала для сцени імʼя “Злата” тому, що хотіла бути ближчою до свого коріння. По батьковій лінії в роду артистки намішано дуже багато різних національностей: серби, італійці, угорці. Принаймні, саме так розповідаϵ їх родинна легенда.

Зірка дуже хотіла мати яскраве імʼя із південними коріннями. Саме так і зʼявилась відома нині у всій Україні Злата Огнϵвіч. А ось своϵ справжнϵ імʼя дівчина не любила з дитинства. І завжди казала батькам, що виросте та обовʼязково його змінить. Так в подальшому і вийшло. Зараз же навіть мама називаϵ її Златою або Златиком.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?