“Все, що мені потрібно для щастя”: Камалія показала щасливу мить зустрічі із 11-річними доньками від Захура

Співачка Камалія відправилась до Лондону, щоб вперше за довгий час зустрітись із доньками-близнючками. Реакція дівчаток була неймовірно теплою. Більше деталей да відео — в матеріалі "Один факт".

Ще зовсім недавно співачка Камалія стояла на пероні поряд з потягом “Укрзалізниці”, зібравши навколо себе купу валіз. Вона покинула улюблену роботу заради того, щоб побачитись із найріднішими людьми — своїми доньками.

Донечки Камалії Арабелла і Мірабелла — двійнята. Вони народились в 2013 році, у шлюбі артистки із пакистанським мільярдером та підприϵмцем Захуром Мохаммадом. Цьогоріч їм виповниться вже по 11 років.

Камалія вперше за довгий час зустрілась зі своїми доньками в Лондоні
Камалія вперше за довгий час зустрілась зі своїми доньками в Лондоні

Вже понад два роки доньки Камалії живуть поза межами України — в лондонському маϵтку свого батька, Захура Мохаммада. Батьки виїхали разом з ними ще на початку повномасштабного вторгнення. Але Камалія згодом повернулась до України.

Дуже довгий час співачка багато працювала і не мала змоги вживу побачитись із Арабеллою та Мірабеллою. Лише зараз, напередодні Великодня — у співачки видався вільний час, щоб відправитись на побачення мрії із донечками. Перші миті зустрічі Камалія зафільмувала і показала відео у соціальних мережах.

11-річні двійнята Арабелла та Мірабелла побачивши маму — відреагували на це бурхливо. Вони підбігли до неї і міцно обійняли. Після теплих обіймів дівчата продемонстрували мамі своϵ нове захоплення. Десь на великій ділянці маϵтку близнючки відшукали маленького равлика із смугастим панцирем. Вони помістили його в маленьке відерце, застеливши його дно свіжою травою.

Ваш сміх та радісні обійми — це все, що мені потрібно для щастя — зізналась Камалія у дописі до відео.

Співачка зазначила, що кожен момент поряд із доньками наповнений теплом і любовʼю. І пообіцяла, що кожну хвилину, проведену разом із доньками — зробить незабутньою.

Люблю вас до нескінченності — зізналась щаслива матуся після довгоочікуваної зустрічі.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.