Зустрілись міць і творчість: Принцеса Ксена з Івано-Франківщини завітала в гості до поетеси Ліни Костенко

Українська поетеса Ліна Костенка влаштувала теплу зустріч для письменниці Оксани "Ксени" Рубаняк. Про що говорили дві творчі особистості і за що одна одну хвалили? "Один факт" розповість детальніше.

Рудоволоса письменниця Оксана Рубаняк з Івано-Франківщини завітала в гості до своϵї колеги, 94-річної Ліни Костенко. Оксана стала відомою в Україні не тільки через власну творчість, а й завдяки досягненням на фронті.

Адже безпосередньо в день вторгнення Оксана пішла до лав ЗСУ, вступивши в Добровольче формування Івано-Франківської територіальної громади. Згодом Оксана вступила до ЗСУ. Від початку служби рудоволоса і сонячна дівчина взяла собі псевдо “Ксена”.

Окрім служби в українській армії Оксана “Ксена” Рубаняк займаϵться написанням віршів та прози. В неї ϵ 2 поетичні збірки: “Орнаменти долі” вийшла в 2020 році і “Назустріч смерті”, що була опублікована в 2022 році. Не дивно, що із Ліною Костенко Ксена відразу знайшла спільну мову.

Зустріч Ліни Костенко і Оксани Ксени Рубаняк
Зустріч Ліни Костенко і Оксани Ксени Рубаняк

Двом творчим особистостям дійсно було про що поспілкуватись. Ліна Костенко під час зустрічі висловила своϵ захоплення мужністю та відданістю українських захисників, до числа яких належить і “Ксена”.

Я пишаюся тим, що в нашій країні ϵ такі сміливі та талановиті люди, як Оксана Рубаняк – зазначила поетеса Ліна Костенко

Також пані Ліна відзначила, що Оксана і багато інших героїв, що зараз боронять нашу державу — здатні не тільки захищати Україну, але й несуть в собі любов до української культури та мистецтва.

Оксана Рубаняк у свою чергу теж сказала декілька теплих слів на адресу Ліни Костенко. Письменниця та захисниця України зазначила, що для неї було великою честю зустрітись із такою видатною особистістю, як поетеса Ліна Костенко.

Ксена розповіла, що творча діяльність та поезія ціϵї жінки завжди її надихала на нові звершення і досягнення. Зараз, у надскладний для країни час, Оксана ще більше відчуваϵ силу та значення кожного слова у віршах Ліни Василівни Костенко.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.