Був на його концертах, але знати його не знаϵ: “син” Олега Винника відмовився від названого батька

Популярність до співака Андрія Кравченка прийшла трохи менше, ніж 2 роки тому. Сталось це завдяки співочому голосу і… схожості з Олегом Винником. Але насправді ці двоϵ — зовсім не родичі.

Цього артиста дуже часто за останні два роки порівнюють із відомим кумиром усіх вовчиць Олегом Винником. Ба більше — дехто з шанувальників Андрія Кравченка під час зустрічей поза сценою питаϵ, чи насправді він… син Олега Винника?

Нещодавно співак Андрій Кравченко цілком серйозно зізнався у тому, що його неодноразово плутали із співаком Олегом Винником. А ще — називали його сином або ж братом “повелителя вовчиць”.

Артист зізнався, що певний час така поведінка прихильників була для нього нормою. Він доволі спокійно відносився до того, що його називають родичем Винника. Проте зараз ситуація змінилася.

Співак Андрій Кравченко зізнався, чи насправді він син Олега Винника
Співак Андрій Кравченко зізнався, чи насправді він син Олега Винника

Багато хто з українців вже міг змогу дізнатись про такого артиста, як Андрій Кравченко. Він — окрема особистість, яка до Олега Винника не маϵ ніякого відношення. Тому й порівнювати Кравченка зі співаком-втікачем, який зараз переховуϵться від військових дій в Німеччині — зовсім не варто.

Зараз усі знають, хто такий Андрій Кравченко. І приходять на Андрія Кравченка вже — зазначив артист, що маϵ дуже схожий із Винником тембр голосу.

Андрій Кравченко зазначив, що він особисто із Олегом Винником не знайомий. А потім – здивував зізнанням. Виявляϵться, раніше, ще до повномасштабного вторгнення — він відвідував декілька концертів Олега Винника. Але особисто з цим артистом не спілкувався. І тим паче — не маϵ із Олегом Винником жодних родинних звʼязків.

Кравченко також наголосив, що ніколи не мав на меті зайняти місце Олега Винника в українському шоу-бізнесі. На думку молодого та голосистого співака — кожен артист маϵ купу можливостей, щоб зайняти власну нішу. До того ж, український шоу-бізнес не настільки великий, щоб зайняти чиюсь нішу. Тому ця сама ніша займаϵться самостійно.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?