Покинув Лідію Таран та пішов до іншої: як виглядає дружина Андрія Доманського, до якої він пішов з сімʼї

Андрій Доманський розповів, чому покинув Лідію Таран та пішов до іншої: як виглядає теперішня дружина телеведучого Марина? Подробиці особистого життя.

Андрій Доманський завжди славився своєю жвавістю та багатим родинним життям. Незважаючи на те, що його попередні стосунки не завжди були тривалими, цей відомий шоумен завжди зберігав теплі стосунки з усіма колишніми партнерками та має особливий зв’язок зі своїми дітьми.

Андрій Доманський - багатодітний батько, який виховує п'ятьох дітей
Андрій Доманський – багатодітний батько, який виховує п’ятьох дітей

Після розлучення з першою дружиною Юлією, Андрій швидко знайшов спільну мову з Лідією Таран, і відразу ж здавалося, що вони знаходяться на шляху до стабільних та гармонійних стосунків. Проте, такі стосунки знову виявився нещасливим для нього, адже обидва партнери були неготові до такої серйозності. Навіть народження доньки Василини не змусило їх все повернути.

Андрій Доманський та його попередня жінка Лідія Таран
Андрій Доманський та його попередня жінка Лідія Таран

Андрій Доманський розкрив причини цього непередбаченого повороту. Виявляється, причиною неодруження стала проблема взаєморозуміння між Лідією та його дітьми від попереднього шлюбу. Ця тема стала основою для безлічі конфліктів та сварок, які стали на заваді спільному майбутньому.

Андрій Доманський показав, як виглядає його друга дружина
Андрій Доманський показав, як виглядає його друга дружина

Та й завершилися ці розбурхані стосунки так само несподівано, як і розпочалися. Доманський покинув Лідію Таран та їхню маленьку доньку заради іншої жінки. І ця інша жінка, про яку йшлося, виявилася Мариною – учасницею розважального шоу “Хто проти блондинок”. Зустріч з нею виявилася доленосною для Андрія Доманського, який не зміг встояти перед чарами цієї жінки та покинув свою минулу сім’ю.

Андрій Доманський показав, як виглядає його друга дружина
Андрій Доманський показав, як виглядає його друга дружина

Перед офіційним укладенням шлюбу, Марина вже народила чоловіку доньку Кіру. Пізніше закохані влаштували величезне весілля та у 2016 році з’явилась друга донька, Віра.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.