Ніхто не без гріха: 5 українських зірок, які мають позашлюбних дітей – навіть ведуча 1+1 Лідія Таран у списку

В Україні ϵ чимало жінок, які виховують дітей без батька, наодинці. Серед них — і знамениті дівчата. Хто із зірок потрапив до переліку жінок, що мають позашлюбних дітей? Про це піде мова далі.

Деякі з українських зірок виховують своїх дітей поза шлюбом. В цьому списку — телеведуча Алла Мазур, акторка Ксенія Мішина та ще 3 знаменитості. Детальніше “Один факт” розповість далі.

Алла Мазур

Телеведуча Алла Мазур виховуϵ 16-річного сина Артема одна. Хто батько хлопчика — залишаϵться таϵмницею за сімома печатками. Відомо, що на момент народження Артема зірка телебачення була не одна. Тато малюка зустрічав її разом із сином з пологового будинку з великим букетом троянд.

Алла Мазур і її син Артем
Алла Мазур і її син Артем

Втім, згодом стало зрозуміло, що ведуча з каналу “1+1” виховуϵ Артема одна. Хоч і не маϵ статусу матері-одиначки.

Лідія Таран

Інша відома ведуча Лідія Таран в законному шлюбі ніколи не була. Свою 16-річну доньку Василину жінка виховуϵ самостійно. Відомо, що батьком її доньки ϵ Андрій Доманський. Роман ціϵї пари розвивався стрімко, але згодом зійшов нанівець. Шлюб між Таран та Доманським так і не склався.

Лідія Таран із донькою Василиною від Андрія Доманського
Лідія Таран із донькою Василиною від Андрія Доманського

Зараз про особисте життя Лідії Таран немаϵ жодної інформації.

Ксенія Мішина

Зірка українських серіалів Ксенія Мішина також виховуϵ 12-річного сина Платона самостійно. Колись акторка розповідала, що розлучилась із батьком хлопчика ще в той час, коли була вагітною.

Ксенія Мішина із сином Платоном
Ксенія Мішина із сином Платоном

Після народження Платона рідний батько не проявляв до дитини жодного інтересу. Єдиний раз, коли він намагався налагодити контакт із хлопчиком — був на початку повномасштабного вторгнення. Однак ці спроби виявились безуспішними.

Ірина Білик

Ірина Білик із синами
Ірина Білик із синами

Співачка Ірина Білик хоч і народила обох своїх сині знаходячись у відносинах — тим не менш, виховуϵ хлопців одна. Обох хлопців артистка народила від різних чоловіків. Але будувати стосунки з жодним з них так і не стала.

Ольга Фреймут

Телеведуча Ольга Фреймут народила старшу доньку Злату від британця на імʼя Ніл. Дівчинка народилась в Лондоні, але на той момент Фреймут не знаходилась в шлюбі з Нілом та лише планувала весілля. Згодом вона зрозуміла, що Ніл – зовсім не той чоловік, з яким вона б хотіла провести власне життя. Саме тому ця пара розлучилась, так і не одружившись.

Ольга Фреймут з донькою Златою
Ольга Фреймут з донькою Златою

Ольга Фреймут повернулась до України та деякий час навіть не хотіла, щоб донька спілкувалась із рідним батьком. Злату вона виховувала самостійно і без сторонньої допомоги.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.