Живе по сусідству з Олегом Винником: куди зникла екс-учасниця гурту “ВІА гра” Надія Мейхер та чим займається

Здобула шалену популярність та славу, а потім раптово зникла та досі не з'являється на публіці: де наразі перебуває Надія Мейхер та чим займається?

Після початку повномасштабного вторгнення, українська співачка, акторка та колишня учасниця гурту “ВІА Гра” Надія Мейхер майже повністю зникла з медійного простору. Наразі у її Instagram немає жодних фото, ймовірно співачка хоче, щоб про неї забули та не згадували, тому вирішила видалити будь-яку інформацію щодо себе.  Таке зникнення виконавиці стало причиною занепокоєння її фанатів, оскільки раніше вона часто висловлювалася з приводу конфлікту та підтримувала українців.

Надія Мейхер розповіла, куди зникла та чим займається
Надія Мейхер розповіла, куди зникла та чим займається

Надія Мейхер здобула популярність та відома не лише своєю творчістю, але й через вибір свого життєвого партнера – російського бізнесмена Михайла Уржумцева, який очолює компанію Melon Fashion Group у Санкт-Петербурзі. Ця компанія продовжує успішно співпрацювати з російським ринком, незважаючи на складність сучасної ситуації.

Під час презентації своєї весняної колекції у 2016 році, Надія Мейхер вперше відкрила свою капсульну лінію дизайнерського одягу під назвою Meiher by Meiher.

Протягом активної кампанії з реклами та просування її продукції в соціальних мережах, Надія Мейхер стала обличчям свого власного бренду, демонструючи унікальний стиль і неповторну естетику через фотографії, де вона позувала у власних творіннях перед об’єктивами фотокамер.

Надія Мейхер розповіла, куди зникла та чим займається
Надія Мейхер розповіла, куди зникла та чим займається

Подивившись на кілька фотографій, які були розміщені з геолокацією Італії, фанати почали активно обговорювати місце проживання популярної співачки Надії. Але відомий блогер Богдан Беспалов висловив думку, що Надія може проживати в Німеччині, поряд з іншим відомим артистом Олегом Винником.

Відповідно до висловлених Григорієм Решетніком, колишнім колегою співачки, припущень, ймовірно, Надія проживає в Європі. Проте, на відміну від інших, він приділяє увагу теорії, що артистка може жити разом із чоловіком, який є громадянином росії. Решетнік також зазначає, що до вторгнення Надія Мейхер та її чоловік проживали в Києві.

На сьогоднішній день питання щодо місця проживання співачки та її активності залишається відкритим. Все ще існує безліч теорій і припущень щодо місцеперебування артистки, і хоча деякі докази вказують на одне, інші – на інше, правда все ще залишається поза межами нашого розуміння.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?