Як виглядають онуки Софії Ротару: осіли у Європі та Сполучених Штатах Америки, але не в Україні

Софія Ротару показала своїх дорослих онуків, які обрали жити не в Україні, а за кордоном: де наразі перебувають Анатолій та Соня Євдокименко? Подробиці.

Онуки відомої співачки Софії Ротрау вирішили оселитися у різних куточках світу, здобуваючи власні успіхи та досягаючи визнання у різних сферах діяльності, але не обрали для цього Україну. Вони обрали Європу та Сполучені Штати Америки як місця для проживання.

Онук Анатолій Євдокименко

Анатолій Євдокименко, онук видатної української співачки Софії Ротару, відомий також під псевдонімом SHMN, за останні часи став активним у соціальних мережах, зокрема ведучи свій блог в Instagram, він ділиться музикою та свіжими фотографіями. Нещодавно він розмістив нові знімки, де видно, що його зовнішній вигляд зазнав радикальні зміни.

Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються
Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються

Після того, як Євдокименко втік з України під час повномасштабного вторгнення, він тримав своє місцезнаходження в секреті. Проте, в грудні 2022 року, він дав інтерв’ю, розповівши про свою музичну творчість.

Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються
Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються

З огляду на активність Євдокименка у соціальних мережах та його музичну діяльність, можна зробити висновок, що він продовжує розвиватися як музикант і ділиться своїми творчими досягненнями з шанувальниками. Соціальні мережі стали для нього не лише майданчиком для спілкування з фанатами, а й платформою для вираження своїх ідей та поглядів.

Онука Соня Євдокименко

Соня Євдокименковже протягом значного часу проживає в Сполучених Штатах, де успішно будує свою кар’єру моделі. Вона регулярно ділиться фотографіями у своїх соціальних мережах.

Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються
Софія Ротару показала, як виглядають її онуки та чим займаються

За роки проживання у США, внучка Софії Ротару, вже зуміла стати відомою у світі моди. У соціальних мережах можна знайти безліч стильних фотографій її з Нью-Йорка, які вражають своєю красою та вишуканістю. Її успіх і стиль не залишають байдужими глядачів, які з нетерпінням очікують на нові образи та пригоди цієї талановитої молодої жінки.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.