Несподіванка під час виступу: Alyona Alyona перевершила всіх та впала зі сцени на репетиції Євробачення-2024

Alyona Alyona та Jerry Heil виступили на генеральній репетиції Єрробачення-2024, але виконання пісні вийшло не таким, як вони передбачали: що сталося прямо на сцені?

Українські представники на “Євробачення-2024” Alyona alyona та Jerry Heil вийшли на генеральну репетицію та все пішло не за планом під час виступу. Навіть найталановитіші артисти не застраховані від непередбачуваних ситуацій.

Під час виконання пісні Alyona Alyona впала на сцені та зазнала травми. У своєму зізнанні зірка пояснила, що причиною нещасного випадку став елемент її костюму – трикілограмова кольчуга, на яку вона нещасно наступила. Однак на щастя, травми виявилися не серйозними, обійшлося лише дрібними подряпинами і легким пошкодженням костюма.

Alyona Alyona впала під час виступу зі сцени: як це було
Alyona Alyona впала під час виступу зі сцени: як це було

На відеозаписі можна побачити, що Alyona Alyona, як справжня артистка проявила професіоналізм. Незважаючи на неприємну ситуацію, вона не втратила рішучості та негайно підвелася і продовжила виконувати свій реп, мов нічого не сталося. Це ще раз підтверджує, що вона – справжня зірка, яка вміє впоратися з будь-якими труднощами.

Alyona Alyona впала під час виступу зі сцени: як це було
Alyona Alyona впала під час виступу зі сцени: як це було

Після репетицій кольчуга Alyona Alyona стала довшою, ніж була, через постійне носіння. Несподівано вона наступила на неї та зламала ніготь, подряпала коліна й трохи пошкодила костюм. Проте ці травми для неї не були настільки серйозними, щоб зупинитись. Alyona Alyona висловила впевненість, яка є типовою для багатьох українських жінок, що вона може перебороти будь-які труднощі.

Alyona Alyona та Jerry Heil на генеральній репетиції Євробачення-2024. Фото з Instagram @thejerryheil
Alyona Alyona та Jerry Heil на генеральній репетиції Євробачення-2024. Фото з Instagram @thejerryheil

Нагадаємо, що наближається перший півфіналу “Євробачення-2024”, а саме 7 травня, де Alyona Alyona та Jerry Heil будуть виступати  під номером п’ять. Сподіваємось, що дівчата пройдуть до гранд фіналу та стануть переможцями.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?