Донька Фреймут Злата Мітчелл знайшла в Сполучених Штатах Америки сало, пампушку і борщ: справжня українка

Злата Мітчелл – старша донька української ведучої Ольги Фреймут. Зараз дівчина мешкаϵ в США, але харчуϵться по-українські – з пампушками і салом. Донька Фреймут показала свій обід в Stories.

Злата Мітчелл — старша донька Ольги Фреймут, яку телеведуча народила поза шлюбом. Донька телезірки стала дорослою доволі рано. Вже з 11 років дівчина створила власний бренд одягу MITCHELL CLOTHING, а з 14 років взагалі стала жити окремо від своϵї знаменитої мами.

Зараз Злата Мітчелл, як і, власне, її мама Ольга Фреймут — мешкають в Америці. Час від часу дівчина викладаϵ у соціальних мережах та Stories Instagram цікаві історії зі свого життя за кордоном. Саме звідти прихильники можуть побачити, як навчаϵться донька Фреймут, як вона займаϵться танцями та хореографіϵю. Крім того, Злата розповідаϵ, в які подорожі їздить і… що їсть за кордоном, в Америці.

Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл показала свій український обід в США
Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл показала свій український обід в США

В одній із останніх Stories Злата продемонструвала свій ситний обід. Незважаючи на те, що зараз вона мешкаϵ на іншому континенті — обід в доньки Ольги Фреймут виявився по-справжньому українським. В ньому було присутнϵ запашне сальце, нарізане тоненькими шматочками, пампушки і традиційний український борщ із зеленню та шматочком мʼяса.
Поряд із мискою з борщем помітна склянка із якимось світлим напоϵм, а поряд із пампушкою на тарілці помітна піала зі сметаною.

Ось такий український фуршет влаштувала собі 17-річна Злата Мітчелл. Відомо, що дівчина час від часу приїжджаϵ до України. Раніше Злата розповідала журналістам, що вже звикла жити на декілька країн відразу, однак поки що не плануϵ осісти в якомусь одному місці. Більш того, донька Фреймут наголосила, що мріϵ про те, аби її майбутні діти частину свого життя провели в Україні. Але загалом Злата Мітчелл бажала б жити в Каліфорнії.

Донька Ольги Фреймут розповіла, що та професія, яку вона для себе обрала – змусить її подорожувати по всьому світові та жити в різних місцях. І таке життя Златі дуже подобаϵться.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.