Ви точно не знали, що у них був роман: Тарабарова та Дантес, TAYANNA та Філіп Коляденко, Астафʼєва та Крупін

В українському шоу-бізнесі безліч зірок приховували свої романи з іншими відомими артистами. Що відомо про стосунки Тарабарової з Дантесом, TAYANNA та Коляденка, Астаф'євої та Крупіна?

Нерідко зірки приховують свої стосунки від фанатів, але згодом все одно з’являються чутки та розмови про їхній роман. Один із таких неочікуваних романів, про який багато людей можливо й не знали, — це стосунки між Світланою Тарабаровою та Володимиром Дантесом, TAYANNA та Філіпом Коляденком, Дашею Астафʼєвою та Мішею Крупіним.

Володимир Дантес та Світлана Тарабарова

Артисти Володимир Дантес та Світлана Тарабарова були у романтичних стосунках під час своєї участі у телевізійному проєкті “Фабрика зірок”. Тарабарова розповіла, що їхній роман завершився “на негативній ноті”, що призвело до їхнього розриву, після чого вони навіть уникали одне одного. Зараз вони посміхаються, коли зустрічаються, але говорити про справжню дружбу важко.

Роман Володимира Дантеса та Світлани Тарабарової
Роман Володимира Дантеса та Світлани Тарабарової

Тарабарова вважає, що вони з Дантесом були несумісними. Співачка зазначає, що це сталося через їхні “вогняні” характери, які не дозволили їм знайти однакову мову.

TAYANNA та Філіп Коляденко

Про роман співачки TAYANNA та соліста групи KADNAY, Філіпа Коляденка, майже нічого не відомо. Таяна ніколи не заперечувала інформацію про їхній можливий роман, який, як повідомлялося, розпочався під час участі в Національному відборі на Євробачення кілька років тому, сам Коляденко нічого не розповідає. За словами співачки, саме вона була ініціатором завершення їхніх стосунків.

Роман співачки TAYANNA та Філіпа Коляденка
Роман співачки TAYANNA та Філіпа Коляденка

Даша Астаф’єва та Міша Крупін

У минулому був період, коли співачка Даша Астаф’єва та Міша Крупін почали зустрічатись. Їхні романтичні стосунки трималися в суворій конфіденційності, вони не робили гучних заяв про свої стосунки, але згодом про це дізнались.

Роман Даші Астаф'євої та Міши Крупіна
Роман Даші Астаф’євої та Міши Крупіна

Проте, як це часто буває їхній роман не здолав випробувань часу. Вони вирішили піти кожен своєю дорогою, залишаючи за собою лише спогади про минуле. Вони залишилися друзями та підтримують теплі відносини.

Всі ці випадки демонструють, що романтичні стосунки в шоу-бізнесі можуть бути дуже різноманітними та несподіваними.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.