Що відомо про особисте життя Лідії Таран: скільки разів виходила заміж телеведуча та від кого народила дочку

Всі ми чудово пам'ятаємо випуски новин з ведучою Лідією Таран. Завжди серйозна і дуже зосереджена блондинка, здається, має сталеве серце. Але і його декому вдалося розтопити. Хто ці сміливі чоловіки?

Перше кохання Лідії Таран видалося невдалим. Вова призначив киянці побачення на ВДНГ, а вона запізнилася на півтори години. Спочатку ретельно чепурилася. Потім довго чекала тролейбуса. У підсумку парубок не витримав і пішов.

Лідія Таран пригадала всі свої колишні романи

Тож із цього кохання нічого не вийшло. Та оскільки хлопчина був рудим, у Лідії залишилася пристрасть до речей такого кольору. Коли мешкала в Києві, придбала рудий диван і назвала його Вовою.

В університеті у Таран теж був залицяльник. До того як потрапити в студію “1+1”, Лідія багато працювала на радіо. Зустрічалася якийсь час з програмним директором “Нашого радіо”. Саме завдяки тим стосункам опинилася на “Новому каналі”, який відкрили поверхом нижче.

Лідія Таран пригадала всі свої колишні романи

Найтривалішими в житті Ліди виявилися стосунки з колегою Андрієм Доманським. Вони познайомилися 2004 року, а за 3 роки стали батьками донечки Василини, яка є копією батька. На жаль, 1 січня 2010 року цей роман дійшов свого завершення.

Таран брала участь у шоу “І прийде кохання”. Звісно, не сподівалася таким чином зустріти другу половинку. Просто хотілося спробувати щось нове. Коли знайомі пропонують познайомити з якимсь чоловіком, Лідія ніколи не відмовляється – це можливість розширити коло знайомств та поспілкуватися.

Лідія Таран пригадала всі свої колишні романи

Її батьки познайомилися саме таким чином, тож і білявка не виключає подібної можливості. Друзі кажуть, що Лідію чоловіки просто бояться, сприймаючи як жінку з телевізора. Хоча вона у глибині душі мріє вийти заміж і знову піти в декрет.

Після повномасштабного вторгнення телеведуча виїхала разом із донькою до Франції. Там у Лідії багато друзів, і вони частенько з Василиною проводили відпустку в цій країні й раніше. Чи здатна вийти заміж за француза, Таран поки не готова відповісти. Час покаже.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.