Цибульська хотіла подихати з Жаданом одним повітрям, але не сподобалась йому: “Я ж не Христина Соловій”

Попри доволі несерйозну поведінку на сцені Оля Цибульська виявилася людиною, яка глибоко поважає сучасних класиків. От і з Сергієм Жаданом мріяла подихати одним повітрям та не склалося.

Оля Цибульська в інтерв’ю пригадала своє невдале знайомство з Сергієм Жаданом. Слід відзначити, що співачці письменник не дуже сподобався. Так, вона схиляється перед його талантом, вважає сучасним класиком.

Але особиста випадкова зустріч принесла знаменитості лише розчарування. Оля мріяла “подихати із Жаданом одним повітрям”. Тож коли випадково на радіо їхні шляхи перетнулися, Цибульська не стрималася й підійшла ближче. Тим паче, що обоє якраз презентували власні книжки.

Оля Цибульська невдало познайомилася з Сергієм Жаданом

Сергій виглядав похмуро, напевно, був у поганому гуморі й не налаштований на спілкування з шанувальниками. Попри суворий вигляд, Оля переступила через своє его й підійшла до поета, який стояв біля кавового апарату, промовивши:

“Добрий день, я Оля. Мені дуже приємно з вами познайомитися. Що ви, як ви?”

Цибульська з усіх сил намагалася підтримати бесіду, але Жадан на контакт не пішов. Знаменитість втямила – вона не Христина Соловій. Вона вже мілфа. Тож очікувати на цікаву бесіду немає сенсу.

Оля Цибульська невдало познайомилася з Сергієм Жаданом

Окрім Жадана, співачка вважає живим класиком і Філіпа Коляденка, наскільки він талановитий. Вони з сином завжди слухають твори цього музиканта. А коли побачили сина Дмитра Коляденка на концерті, вона вказала Нестору на артиста:

“Дивись, це той музикант, якого ми завжди слухаємо!”

Ще одним кумиром Олі є режисер Іван Уривський. Вона високо цінує його театральні постановки. Коли розмовляє з дітьми, завжди звертає їхню увагу на крутих творчих людей, які живуть серед нас і радують своїми доробками.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.