“Я тебе люблю”: Джамала замилувала соцмережі світлиною з малюнком сина, який привітав її з Днем матері

Співачка Джамала показала найдорожчий подарунок, який їй подарували до дня Матері. Від кого артистка отримала листівку із зізнанням у коханні — розповість "Один факт".

Українська артистка та переможниця конкурсу “Євробачення 2016” Джамала показала листівку із зізнанням в коханні. Артистка отримала її не від коханого чоловіка Сеіт-Бекіра Сулейманова. Її співачці відправив молодий парубок, а саме – її син.

Мама, я тебе любю — написав хлопчик на вітальній листівці до Дня матері.

На листівці для мами він намалював хлопця з повітряною кулькою в жовто-блакитних кольорах. Джамала доповнила малюнок-листівку фотокадрами з домашнього альбому, на яких вона зображена разом із своїми двома синами. Підпис до колажу “Мама” — говорить сам за себе. Що може бути ціннішим за материнську любов до дітей, і любов синів та донечок до своϵї мами?

Джамала показала листівку до дня Матері від сина
Джамала показала листівку до дня Матері від сина

“Один факт” нагадуϵ, що в Джамали зараз — двоϵ синів від Сеіт-Секір Сулейманова. Зараз співачка знаходиться на 9-му місяці вагітності та зовсім скоро народить своїм старшим синам братика.

Новина про третю вагітність Джамали розповсюдилась напередодні Національного відбору на Євробачення 2024, який відбувся 3 лютого. Цікаво, що перші дві вагітності артистки також співпадали із проведенням Нацвідбору та Євробачення, в яких Джамала приймала участь як переможниця в цьому пісенному конкурсі від 2016 року.

Первісток Джамали і Сеіт-Секіра Сулейманова народився 27 березня 2018 року. Щасливі батьки назвали хлопчика Емір-Рахманом Сеіт-Бекіром.

Другий син Джамали, Селім-Гірай — народився 19 червня 2020 року. В Киϵві. Щодо народження третього сина, то артистка також плануϵ народжувати його в Україні.

Безпосередньо перед фіналом Євробачення 2024, який пройшов 11 травня у місті Мальме (Швеція), Джамала розповіла, що строк пологів в неї назначений на більш пізню дату і тому вона встигне зʼявитись в ефірі та нарахувати бали нашим конкурсанткам Джері Хейл та Альоні Альоні.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?