“Памʼятаю кожну мить”: Ольга Сумська привітала коханого Віталія Борисюка із нікелевим весіллям (ФОТО)

Українська акторка театру і кіно Ольга Сумська привітала коханого чоловіка Віталія Борисюка з 28-ю річницею їх весілля. Яке саме весілля святкують молодята – читайте далі.

Акторка Ольга Сумська ніжно привітала чоловіка Віталія Борисюка із нікелевим весіллям. В 2024-му виповнюϵться рівно 28 років з того самого дня, як подружжя побралось законним шлюбом.

Їх знайомство стало для майбутньої відомої акторки найщасливішим моментом в житті. Ольга Сумська пригадувала, що романтичні почуття між нею та Віталіϵм Борисюком зародилися під час репетиції першого масштабного українського мюзиклу “Кандід”. Обидва актори отримали в ньому головні ролі та зіграли закоханих.

В подальшому вийшло так, що почуття кохання, які вони зіграли в спектаклі — перейшли в реальне життя і стали особистою історіϵю кохання Сумської та Борисюка.

11 травня 2024 року Ольга Сумська і Віталій Борисюк відзначили 28 рокі з того дня, як побрались законним шлюбом. Нікелеве весілля — саме так називаϵться 28-ма річниця зо дня весілля. Це період, коли подружжя повинно підтримувати блиск у своїх романтичних відносинах. За традиціϵю цього дня подружжю дарують нікелевий посуд.

До 28-ї річниці зо дня весілля Ольга Сумська ніжно привітала коханого Віталія Борисюка:

Вітасік, я памʼятаю кожну мить перших днів – написала акторка у соціальних мережах, супроводивши допис щасливим селфі із чоловіком.

Своϵ почуття до коханого артистка назвала тим самим справжнім, найціннішим і ϵдиним в світі.

Бурхливий роман Сумської і Борисюка розпочався багато років тому й продовжуϵться досі. Цікаво, що на момент знайомства Ольга Вʼячеславівна була же одружена з Євгеном Паперним.

До офіційного одруження Борисюк та Сумська ще 5 років прожили в цивільному шлюбі. Лише на шостий рік відносин вони побрались. На тому, щоб зареϵструвати відносини офіційно — наполягла саме Ольга Сумська. Узаконення відносин було необхідне для того, аби вирішити різні побутові питання.

Кохання Ольги Сумської та Віталія Борисюка триваϵ майже 3 десятиріччя. В ньому було багато світлих моментів та й темні сторони теж не оминали цю родину. Однак подружжю вдалось зберегти почуття кохання, понести його крізь роки та зміцнити.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.