З макіяжем і манікюром: 94-річна Ліна Костенко показала, як має виглядати справжня жінка в будь-якому віці

Письменниця і поетеса Ліна Костенко показала, як повинна виглядати справжня жінка, навіть якщо їй вже 94 роки. Подивіться добірку світлин пані Ліни з макіяжем та манікюром.

Ліна Костенко – відома українська поетеса-шестидесятниця, якій цього року виповнилось 94. Навіть в такому почесному віці пані Ліна залишаϵться справжньою жінкою, яка завжди обираϵ модний одяг та робить макіяж із манікюром.

В гардеробі української поетеси — багато яскравих речей, які лиш підкреслюють її творчу особистість. В своϵму віці Ліна Костенко надаϵ перевагу фліскам, джинсам, зручним штанам і нашийним шарфикам насичених кольорів. А ось щодо макіяжу, то тут пані Ліна обираϵ частіше за все помаду червоних або рожевих кольорів і тіні для очей ніжно-бузкового, фіолетового або синього кольору. Такий стиль робить кожен образ письменниці індивідуальним й впізнаваним.

В арсеналі справжньої жінки, на думку Ліни Костенко — повинні бути не тільки модні речі та гарна косметика. Манікюр теж відіграϵ вагому роль в створенні власної індивідуальності. І якщо помаду пані Ліна обираϵ яскравих відтінків, то дизайн нігтів в поетеси – більш стриманий, в пастельних або прозорих тонах.

Зараз Ліна Василівна Костенко не часто бавить прихильників своϵю появою на публіці. 94-річна поетеса перестала відвідувати світські заходи, але іноді все ж зʼявляϵться у медійному просторі. Наприклад, нещодавно прихильники та пересічні українці мали змогу побачити пані Ліну під час вручення їй нагороди “Почесний громадянин міста Киϵва”. Поетеса з радістю приймала у власній квартирі почесних гостей, які привезли їй нагороду – столичного мера Віталія Кличка та колишнього очільника ЗСУ, генерала Залужного, який теж став почесним громадянином столиці.

До цього в Ліни Василівни була й інша тепла зустріч — із письменницею Оксаною Ксеною Рубаняк, яка зараз служить в лавах ЗСУ.

На цих зустрічах Ліна Костенко зʼявилася гарно вбраною і з макіяжем. А як же може бути інакше — вона ж справжня жінка, яка навіть в свої 94 роки слідкуϵ за модою і явля ϵсобою взірець творчості, сили духу і жіночності.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.