Різниця в 19 років майже не помітна: 40-річна Катерина Осадча показала, як виглядала у молодості (ФОТО)

Телеведуча Катерина Осадча поділилась архівними фотографіями та розповіла про початок своє кар'єри у програмі "Світське життя": як виглядала зірка?

У соціальній мережі Instagram, Катерина Осадча, українська телеведуча, відкрила завісу минулого та пригадала початок своєї кар’єри. Подія, що стала для неї початком шляху до популярності, пов’язана з безпосереднім контекстом “Євробачення”.

Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності
Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності

Катерина пригадала ті часи, коли вона розпочинала працювати над проєктом “Світське життя” у 2005 році. Це був той самий період, коли у міжнародному пісенному конкурсі Україна вперше здобула перемогу, представницею була Руслана.

Тоді ж розпочався й сам проєкт про життя зірок, що став початком кар’єри для Катерини Осадчої. Їй випала унікальна нагода дізнатися про найцікавіші подробиці, пов’язані з “Євробаченням”, а також поспілкуватися з його учасниками та гостями.

Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності. Фото з Instagram @kosadcha
Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності. Фото з Instagram @kosadcha

У далекому 2005 році зірка відкривала двері в масштабний світ шоу-бізнесу з програмою “Світське життя”, де кожен епізод пронизувався цікавими розповідями та подіями життя артистів. Тоді, на початку свого шляху, вона й мала можливість розкривати всі таємниці життя гостей, що стало неймовірним досвідом.

Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності
Катерина Осадча показала, як виглядала до своєї популярності

За ці майже 15 років не можна не помітити зміни, які відбулися. Катерина Осадча поділилася своїм фото з 2005 року та порівняла його з недавнім. Це порівняння яскраво підкреслює, як змінилася вона протягом цих років, і як вплинули на її зовнішній вигляд різноманітні життєві етапи та досвід. Телеведуча мала також довге волосся, а на її губах можна помітити червону помаду, яка виділяла зірку серед інших.

Нагадаємо, що нещодавно Катерина Осадча потрапила в лікарню, але причину госпіталізації не розповіла, лише зазначила, що наразі все добре.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?