Офіційно – 13-му сезону романтичного шоу “Холостяк” бути: стало відомо імʼя головного героя проєкту

Вся країна чекає на повернення романтичного шоу "Холостяк" та нарешті стало відомо, хто ж буде новим героєм: хто він, як виглядає та чим займається?

Стало відомо ім’я нового героя країни 13-го сезону шоу “Холостяк”. Цей чоловік, якого з позивним “Терен” вітають тепер і друзі та шанувальники, адже він став обличчям проєкту. Олександр Будько, якому 28 років, відтепер представляє надію та можливість для численних українців, які вболіватимуть за його шлях до кохання та щастя.

Терен ділиться своїми думками про участь у цьому проєкті, зазнаючи, що для нього “Холостяк” – це не лише можливість знайти свою людину, але й шанс на зміну життя. За його словами, він вірить у те, що на непередбачуваних шляхах життя можна зустріти справжнє кохання. Подібні телевізійні проєкти, на думку Терена, також створюють платформу для позитивних ідей, які можуть вплинути на життя багатьох глядачів, допомагаючи їм стати кращими версіями самих себе.

Григорій Решетнік розповів, хто стане новим героєм шоу "Холостяк". Фото з Instagram @holostyakstb
Григорій Решетнік розповів, хто стане новим героєм шоу “Холостяк”. Фото з Instagram @holostyakstb

Відомо, що 24 лютого 2022 року, Олександр став добровольцем та вирушив на захист своєї країни, і вже незабаром став командиром взводу, але згодом отримав важкі поранення, втративши обидві кінцівки. Протезування та складна реабілітація стали необхідністю, але це не скувало його дух у боротьбі за мрії. У серці Олександра безмежна любов до України та життя. Його приклад та історія – це не лише джерело натхнення, але й нагадування про силу волі та віри у майбутнє.

Григорій Решетнік розповів, хто стане новим героєм шоу "Холостяк". Фото з Instagram @holostyakstb
Григорій Решетнік розповів, хто стане новим героєм шоу “Холостяк”. Фото з Instagram @holostyakstb

Нагадаємо, що ще раніше, продюсери шоу вирішили не зволікати і оголосили про наміри зйомок нового сезону, незважаючи на повномасштабне вторгнення, але у них не вийшло це реалізувати. Тож тепер з нетерпінням чекаємо на новий сезон із захисником України Олександром.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.