Потап показав, як виглядаϵ свекруха Каменських: за роки його мама майже не змінилась, хіба що білявкою стала

Український музикант Потап все частіше показуϵ свою маму у соцмережах. І приводи для цього знаходяться вагомі – то 43-й день народження, то День матері. Ось як виглядаϵ свекруха Каменських.

Відомий в Україні репер та чоловік Насті Каменських Олексій Потапенко все частіше став згадувати у соціальних мережах свою маму. І привід для цього знаходиться досить вагомий. Декілька днів тому, а саме 8 травня — Потап відсвяткував 43-й день народження.

Коли, як не в таке свято можна подякувати рідній мамі за життя і все, що зараз в ньому маϵш? Власне, саме це й зробив музикант на своїй сторінці в Instagram.

Пройшло лише 4 дні і мама знов зʼявилась в Stories Instagram Олексія Потапенка. Тепер він згадав найріднішу жінку з іншої нагоди – Дня матері. Це свято відзначають в Україні та світі 12 травня. Як зараз виглядаϵ жінка, що народила майбутнього відомого музиканта та свекруха його нинішньої дружини Анастасії Каменських? Подивіться на неї прямо зараз.

Репер Потап із мамою
Репер Потап із мамою

Мама в Олексія Потапенка майже не змінилась за багато років. На світлині з дитячого архіву, яку оприлюднив Потап у соцмережах — його мама ще молода, а він сам зовсім маленький. Майбутній артист в обіймах улюбленої мами та вдягненний в комбинезон з принтом в горошок сидить на морському узбережжі.

“Я люблю маму” — підписав світлину співак.

На ще одній світлині Потап показав себе поряд із мамою вже дорослим. Найрідніша жінка музиканта, яка його народила та виховала — майже зовсім не змінилась. Хіба що колір волосся перефарбувала та стала білявкою. На фото вже не мама обіймаϵ сина, а навпаки — мужній та дорослий син обіймаϵ тендітну жінку.

Потап показав свою маму
Потап показав свою маму

2 місяці тому Потап випустив свою нову пісню — присвяту мамі. В ній він просить вибачення у неї та зізнаϵться, що йому завжди її буде мало. А ще — розповідаϵ що в його думках назавжди закарбувалась материнська колискова.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.