Вперше стала мамою: 31-річна Марія Яремчук народила дитину. Чому приховує та що відомо про батька?

У Мережі поширилась інформація, що відома співачка Марія Яремчук вперше стала мамою та народила сина: що відомо про батька дитини? Подробиці особистого життя.

Українська співачка Марія Яремчук вперше стала мамою. Інформація про її материнство розповсюджується серед шанувальників завдяки ЗМІ, які стверджують, що це сталося.

Ця новина з’явилась нещодавно через відео, яке швидко поширилося в мережі Інтернет. У якому видно жінку, яка схожа з Марією Яремчук. Є інформація, що відео було розміщене на особистій сторінці співачки в Instagram, яка доступна лише для її найближчих та рідних. Жінка на відео рухалася, показуючи свій видимо округлий животик, тим самим Марія натякнула, що очікує на дитину.

Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою
Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою

За додатковими джерелами повідомляється, що Марія Яремчук вже стала матір’ю 8 травня та відома навіть стать дитини, співачка народила сина.

Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою. Фото з Instagram @m_yaremchuk
Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою. Фото з Instagram @m_yaremchuk

Цікаво, що про особисте життя Марії Яремчук досить мало відомо. Вона не є активною у соціальних мережах та не розкриває жодних деталей про своє життя. Таким чином, залишається загадкою, чи справді стала вона матір’ю та хто ж може бути батьком дитини. Її останнє фото було опубліковане ще в липні минулого року.

Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою
Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою

Подейкують, що Марія тривалий час має роман з Олександром Пономарьовим, який вони приховують, тож можливо саме від нього дитина. Ще вісім років тому зіркам приписували романтичні стосунки. Цю інформацію виконавець підтвердив у 2016 році, а вже у 2018 році Яремчук завершила свою кар’єру.

Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою
Відома артистка Марія Яремчук вперше стала мамою

Артистка вже давно зникла з великої сцени та майже не веде публічне життя. Однак, минулого року співачка раптом з’явилась на “Євробаченні”, яке тоді відбувалося в Великій Британії від імені України.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.