Jerry Heil після Євробачення не повернулася в Україну: Alyona Alyona вийшла з потяга сама. Що сталося?

Після здобуття 3-го місця в музичному конкурсі Євробачення 2024 Alyona Alyona повернулась до України наодинці. Куди ж поділась друга виконавиця з дуету, Jerry Heil?

Український дует Alyona Alyona і Jery Heil в суботу 11 травня блискуче виступили на пісенному змаганні “Євробачення 2024” здобули 3 місце. Після цього реперка Alyona Alyona повернулась до України, але без Jery Heil. Куди поділась друга вокалістка з дуету і чому вона не приїхала назад на Батьківщину?

 Alyona Alyona розповіла, куди поділась Jery Heil
Alyona Alyona розповіла, куди поділась Jery Heil

Про це розповіла шанувальникам Alyona Alyona.
За словами реперки, її колега після виступу у шведському містечку Мальме поїхала до Франції — для участі в Каннському фестивалі.

Jery поїхала на Каннський фестиваль — розповіла Alyona Alyona журналістам після повернення.

За інформаціϵю учасниці Євробачення 2024 — Jery Heil буде виступати в Каннах. І саме тому Alyona Alyona повернулась до України наодинці, щоб більше поспілкуватись із фанатами.

Каннський фестиваль у Франції, на якому буде співати Jery Heil — відкриють 14 травня.
“Один факт” нагадуϵ, що Jery Heil та Alyona Alyona дуетом представляли Україну на конкурсі Євробачення 2024. Вокалістки від України виступили у гранд-фіналі змагання під № 2. Конкуренцію їм склали ще 24 команди із різних країн світу.

Український дует виконав пісню “Teresa & Maria”. За результатами глядацького голосування та балів, нарахованих професійним журі — учасниці від України отримали 453 бали та посіли 3 місце в 68-му пісенному конкурсі Євробачення. 307 із них нарахували дівчатам глядачі, а ще 146 – професійне журі.

Jery Heil і Alyona Alyona зі своϵю композиціϵю “Teresa & Maria” поступились лише двом іншим учасникам, які представляли Хорватію та Швейцарію.

Золотою переможницею конкурсу виявилась Швейцарія. Її представник, співак Немо вийшов переможцем, набравши найбільшу кількість балів: 591.

Згідно із правилами конкурсу Євробачення 2025 року пройде на території країни-переможниці, Швейцарії.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.