94-річна поетеса була з ним “шовкова”: як виглядав чоловік Ліни Костенко, який став коханням усього її життя

За нею упадали Дмитро Павличко, Василь Симоненко й чимало інших видатних чоловіків. А Ліна Костенко справжнє кохання зустріла в 33 роки й досі зберігає вірність своєму благовірному.

Єжи Ян Пахльовський

За цього парубка Ліна вийшла заміж, коли їй минуло 26 років. З польським письменником познайомилася, коли поїхала навчатися до москви. У шлюбі народилася донечка Оксана. Цим стосункам не судилося скластися щасливо, оскільки по завершенні вишу Єжи повернувся жити до Польщі, а Костенко – до України. Оскільки жінка не знайшла в собі сил покинути рідну батьківщину, довелося розлучитися.

Найбільше кохання Ліни Костенко

Аркадій Добровольський

У 28 років Ліна закохалася в сценариста кіностудії ім. Довженка. На жаль, 48-річний письменник був одружений і мав доньку. Тож ніяк не міг визначитися, з ким йому краще. Вони разом написали сценарій до стрічки “Перевірте свої годинники”. Та йти з сім’ї чоловіку не довелося, оскільки Костенко закохалася в іншого. Тепер уже по-справжньому.

Найбільше кохання Ліни Костенко

Василь Цвіркунов

Вони познайомилися, коли поетесі минуло 33 роки. Йому було 46. Його призначили директором кіностудії. Василь не мав ноги через поранення на війні. Натомість був одруженим і з двома дітьми.

Найбільше кохання Ліни Костенко

Отже, для закоханої шістдесятниці настало справжнє пекло. Та серцю не накажеш. Обоє закохалися з першого погляду. Лише Василю Васильовичу вдалося перетворити норовливу жіночку на шовкову, оскільки він взявся її захищати й цим підкорив.

Він розвивав українське кіно, вона писала вірші, далекі від совєцьких стандартів. Врешті у 1969 році вони побралися, й на світ з’явився синочок, якого теж назвали Васильком. Вітчим чудово поладнав з Оксанкою. Дійшло до того, що рідного батька вона називала Єжи, а Василя – татом.

Найбільше кохання Ліни Костенко

Це були 37 років суцільного щастя, попри те, що Цвіркунова звільнили з кіностудії й доводилося рахувати кожну копійчину. У 2000-му чоловіка після кількох інсультів не стало. Вона й досі спілкується з ним у снах, хоча минуло вже 24 роки самотності.

Нові статті

Схожі статті

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.