З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева стала іконою жіночої краси та збирає овації на сцені

Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка зараз мешкаϵ в Киϵві. Попри почесний вік 86-річна Ада Миколаївна завжди стежить за зовнішністю і ніколи не виходить в світ без макіяжу.

Ада Роговцева — українська акторка, що народилась в містечку Глухів на Чернігівщині. В неї ϵ статус народної артистки України, вона ϵ Почесною громадянкою Киϵва.

Довгий час Ада Роговцева мешкала в Одесі, відвідувала школу в Полтаві, а потім – навчалась в Киϵві. В 2007 році за самовіддане служіння українській державі на ниві творчості, кіномистецтва і театру пані Аді присвоїли звання Героя України.

В 2022 році Ада Роговцева читала текст всеукраїнського радіодиктанту Національної ϵдності, а її чудовий голос змогли тоді почути навіть полярники антарктичної станції Академік Вернадський.

Найвідомішою роллю за роки акторської карʼϵри в Ади Роговцевої був образ Гелени Модлевської у спектаклі “Варшавська мелодія”. В ролі Гелі Роговцева зʼявлялась на українській сцені понад 700 разів.

Творчий шлях Ади Роговцевої був довгим. В її арсеналі налічуϵться більш ніж 120 ролей. Акторка вже пішла з Київського театру імені Лесі Українки, в якому пропрацювала понад 35 років. Зараз артистка заробляϵ на життя творчими виступами та організаціϵю творчих вечорів.

Під час творчих зустрічей із прихильниками Ада Роговцева завжди виглядаϵ бездоганно.

Завжди з макіяжем та своϵю фірмовою зачіскою каре пані Ада стаϵ взірцем жіночності та стилю. Незважаючи на свій вік, 86-річна артистка слідкуϵ за модою. В гардеробі Ади Миколаївни ϵ й гарні сукні, і українські вишиванки, і кольорові шарфики на шию. Багато своїх образів Ада Роговцева доповнюϵ яскравим намистом.

А ще Ада Миколаївна не забуваϵ й про фізичні навантаження. В спортзал вона, звісно вже не ходить – але завдяки присадибній ділянці завжди тримаϵ себе у гарній формі.

Посадити молоді дерева, прибрати травичку та бурʼяни, обробити прикореневу область навколо стареньких садових дерев та побілити їхні стовбури — це все по плечу талановитій Аді Миколаївні Роговцевій.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.