В’ячеслав Довженко розлучився після 17 років шлюбу: хто нова обраниця актора і чому приховує її від загалу

В'ячеслава Довженка ми бачимо в багатьох стрічках. Однак про особисте життя актора знаємо дуже мало. А він, як з'ясувалося, завів нове кохання. І це після 17 років шлюбу!

Кожен запам’ятав свій фільм із В’ячеславом Довженком. Комусь до душі припали “Свінгери”. Інші захоплені “Кіборгами”. Ще декому глибоко у душу запав “Інший Франко”. Тему особистого актор намагається не чіпати, але шанувальникам хочеться дізнатися якомога більше про свого улюбленця.

17 років тривав шлюб В’ячеслава з акторкою театру ім. Франка Ксенією Башею. Подружжя ростило двох синів. Та в якийсь момент усе круто змінилося. Розлучення пара оформила 2018 року.

В’ячеслав Довженко приховує ім’я нової коханої: з першою дружиною

Після того Ксенія вже встигла вийти заміж за іншого актора Олександра Форманчука, подарувавши новому чоловіку донечку Лелю. Старший син Іван поступив на навчання до театрального вишу, тож оселився окремо від батьків у гуртожитку. Молодший Василь подорожує – тиждень живе у родині мами, тиждень проводить із татом.

Довженко теж знайшов собі іншу пару, але про це відмовляється говорити навідріз. Хоча дещо все ж сповістив. З новою обраницею познайомилися на роботі. Під час першого нетривалого побачення дівчина особливо актора нічим не вразила.

В’ячеслав Довженко приховує ім’я нової коханої: з ймовірною подругою та першою дружиною з синами

Та коли через певний час доля звела їх знову, стало цікаво. В’ячеслав пригадав, що вони раніше бачилися. Тож із другої спроби їхня історія кохання таки відбулася. Актору дуже не подобається, коли малознайомі люди цікавляться його особистим, тому й не хоче розповідати деталі:

“Це моя історія, вона тільки починається. Мені не треба ходити й кричати про це”.

Вперше про новий роман Довженко заговорив у лютому цього року. І хоча від самого чоловіка ім’я його коханої не вдалося добитися, якщо подивитися світлини з прем’єри стрічки “Будинок “Слово”, то можна побачити поряд із зірковим чоловіком білявку.

Дівчина не є акторкою, вона займається дизайном одягу. Про те, що це саме нова кохана В’ячеслава, свідчить її підпис від фото: “Мій Хвильовий” та біле сердечко. Позитив 3 роки приховував Юлію Сахневич від широкого загалу. Подивимося, наскільки вистачить Довженка.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.