Знову Холостяк Добринін без колишньої Квіткової відвів сина у “барбер-шоп”: різниця до і після кардинальна

Телеведучий Микита Добринін відвів сина Лева у барбер-шоп. Хлопці пішли вдвох стригтися вдвох, без колишньої Добриніна, Даші Квіткової. Різниця до і після виявилась кардинальною. Подивіться самі.

Микита Добринін і Даша Квіткова познайомились під час 9-го сезону телешоу “Холостяк”. В фіналі Даша змогла здобути перемогу і після завершення вона разом із Добриніним продовжила будувати романтичні стосунки. Згодом Микита Добринін освідчився коханій на Балі. В 2020 році молодята зіграли весілля. В липні 2021 року Квіткова народила від Добриніна сина Лева.

Син Микити Добриніна і Даші Квіткової
Син Микити Добриніна і Даші Квіткової

В січні 2023 року стало відомо про те, що Даша Квіткова й Микита Добринін розлучилися. Пара повідомила про те, що більше не разом — у соціальних мережах. За словами колишнього подружжя — це було їх спільне рішення. Даша Квіткова тоді зізналась, що першою заговорила про розлучення, а Микита Добринін її підтримав.

Втім, у пари залишився спільний син Лев, якого вони виховують разом. Днями Микита Добринін показав, як проводить свій вільний час разом із сином Левом. Турботливий татусь відвів сина до барбер-шопу, де хлопчика підстригли. Результат до і після виявився кардинально різним. Подивіться самі.

Раніше Микита Добринін зізнавався, чому він навчаϵ свого сина він Даші Квіткової. Незважаючи на те, що подружжя давно розлучилося — батько все одно приймаϵ участь у вихованні Лева. Час від часу хлопчик залишаϵться з батьком наодинці і в них із сином вже зʼявилися власні традиції. Наприклад, татусь навчив сина робити сніданок та показав усі етапи приготування омлету. Вранці хлопчик навіть допоміг зірковому батьку збивати яйця для омлету.

Микита Добринін із сином Левом в ліфті
Микита Добринін із сином Левом в ліфті

Микита Добринін раніше висловлювався з приводу свого розлучення із Квітковою. За словами ведучого, вони не змогли подолати кризу у особистих стосунках. Причиною розставання він назвав стреси та складна ситуація в країні.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?