Заради нього жінки розлучалися: про особисте життя Святослава Вакарчука можна писати сценарій для серіалу

Артист Святослав Вакарчук має досить цікаве та насичене особисте життя: як виглядали усі його жінки, починаючи з молодості та до теперішнього часу?

Під час навчання в університеті, молодий Вакарчук зустрівся з Лялою Фонарьовою, чарівною брюнеткою, чиї образи викликали захоплення. Ця зустріч була більш спонтанною, ніж запланованою, але виявилася ключовою для обох.

Зв’язок між Вакарчуком і Лялею був надзвичайно міцним. Його пристрасть до неї була настільки глибокою, що вона призвела до розриву її стосунків з львівським бізнесменом Володимиром Тарасюком. Ляля і Тарасюк підтримували гармонійні стосунки, вони вже виховували маленьку доньку Діану. Однак вона відчула, що її місце поряд із Вакарчуком і вирішила йти за своїм щастям.

Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок
Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок

Святослав і Ляля були закохані, проте не поспішали з одруженням. Вакарчук вважав, що офіційне оформлення стосунків не має для нього першочергового значення. Проте в 2015 році вони все таки вирішили одружитись. Церемонія була скромною та простою, запрошено було лише найближчих.

Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок
Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок

Здавалося, що ця пара є прикладом стабільних та довгострокових стосунків, але у 2021 році стало відомо, що вони розлучились. Причини не були оголошені, але є інформація, що ініціатором розлучення став Святослав Вакарчук.

У 2021 році стало відомо, що у Вакарчука народився син Іван. Матір’ю першого сина музиканта стала продюсерка Євгенія Яцута, яка вже у 2018 році працювала над відеокліпом для “Океану Ельзи”. Їхні стосунки почалися вже у 2020 році, коли Вакарчук розійшовся з попередньою жінкою. Відтак, ця нова обставина стала не лише поворотом в особистому житті музиканта, а й спровокувала нові роздуми та дискусії у суспільстві щодо його особистих виборів та змін у житті.

Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок
Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок

Історія кохання Святослава Вакарчука з його новою обраницею Євгенією, надзвичайно нагадує початок стосунків із колишньою дружиною. Подібно до його минулої дружини, Євгенія також була одружена та виховувала доньку зі своїм чоловіком.

Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок
Святослав Вакарчук розповів про всіх своїх жінок

Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, старанно захищає своє особисте життя від публічної уваги. Незважаючи на популярність та славу, він утримується від публікацій спільних фотографій зі своєю коханою та рідко згадує про неї у соціальних мережах.

Проте, в 2022 році на офіційній сторінці гурту “Океан Ельзи” з’явилась несподівана новина: Святослав Вакарчук став батьком вдруге. У нього народилась донька, якій вони дали ім’я Соломія.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.