Ви не знали, а вона – багатодітна мама: Анастасія Приходько вперше показала двох синів і лапочку-дочку

Анастасія Приходько вперше за довгий час опублікувала фотографії зі своїми дітьми: як виглядають сини та донька співачки, які всі між собою схожі.

Анастасія Приходько, 37-річна жінка, яка вже має за плечима троє дітей: 14-річну Нану, 8-річного Гордія і 3-річного Луку, розповіла про своє материнство, яке раніше вона вважала віддаленим, але згодом стала відданою матір’ю.

У її 20 років, діти виглядали для неї як щось надзвичайне, як щось невідоме та незрозуміле. Материнство здавалося непримітним у її думках і планах. Проте з часом все змінилося.

Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми
Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми

На даний момент Анастасія вкладає багато зусиль у виховання своїх дітей. Особливу увагу вона приділяє створенню режиму дня для них та контролю за їхнім споживанням інформації, особливо в соціальних мережах. Вона зрозуміла, що в цифрову епоху важливо навчити дітей розуміти межу між онлайн та офлайн життям.

Раніше Анастасія видаляла соцмережі з телефонів двох старших дітей і встановлювала обмеження на користування ними. Нана та Гордій могли увійти в соцмережі тільки з дозволу мами та тільки на обмежений період часу.

Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми
Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми

Зараз Анастасія Приходько обережно ставиться до свого особистого життя, вона досить рідко ділиться з підписниками ним. Проте, нещодавно співачка опублікувала фото, де вона з’явилася разом із трьома чудовими дітьми.

Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми
Анастасія Приходько вперше показалась зі своїми трьома дітьми

З нагоди відзначення Дня матері, Анастасія Приходько вирішила здивувати своїх прихильників рідкісними кадрами, що відображають її материнство. Співачка поділилася зворушливою світлиною з фотосесії, на якій вона зобразила зворушливий “family look” разом із своїми малюками. На знімку вона тримає на руках найменшого сина Луку, а поруч з нею стоять її інші діти – син Гордій та найстарша донька Нана.

Відома співачка знову довела, наскільки важливим для неї є роль матері, і як вона з радістю поділяється цим щастям зі своїми шанувальниками.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.