“Дійсно профі і душевна людина”: Олена Мозгова назвала найадекватнішого артиста на українській сцені

Донька видатного артиста України Миколи Мозгового розповіла про найадекватнішого артиста української сцени. Хто цей чоловік на думку Олени Мозгової? Дізнайтесь про це далі.

Продюсерка Олена Мозгова протягом останніх тижнів займаϵться підготовкою до концерту, присвяченому памʼяті її батька — видатного співака й народного артиста України. Відомо, що концерт відбудеться у листопаді 2024 року. Але вже зараз донька музиканта активно співпрацюϵ з українськими артистами, які будуть виконувати творчі композиції її батька.

Один із виконавців — музикант Monatik. Ще в грудні 2022 року він презентував пісню “Дивна ніч”, яка ϵ кавером на композицію Миколи Мозгового.

Олена Мозгова назвала найадекватнішого співака в українському шоу-бізнесі
Олена Мозгова назвала найадекватнішого співака в українському шоу-бізнесі

Донька співака, Олена Мозгова, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розповіла, що Монатік — дуже душевна і найадекватніша людина. Продюсерка назвала його справжнім профі.

Також Мозгова розповіла, що на концерті, присвяченому памʼяті її батька – будуть присутні лише найбільш талановиті та адекватні особистості. І це не завжди будуть зірки, яких усі знають.

Monatik — український співак, танцюрист та хореограф, який маϵ звання заслуженого артиста України. Він народився в Луцьку Волинської області, був наставником українського вокального талант-шоу “Голос. Діти”, яке проходило в 2016 та 2017 році а також “Голос країни” 2019, 2020 та 2021 років. Цей артист дійсно маϵ гарний голос та велику, добру українську душу. Цікаво, що музичної освіти в нього немаϵ. Ще в підлітковому віці Дмитро Монатік захопився танцями, а найбільшою його пристрастю став брейк-данс.

В подальшому Монатік брав участь у другому сезоні “Фабрики зірок”. В телешоу йому потрапити не вдалось, але молодий талант помітила Наталія Могилевська та запросила Monatikа в свій балет. За роки творчості артист встиг записати 3 студійних альбоми.
Monatik — одружений. Його жінку звуть Ірина. Подружжя виховуϵ двох синів: Платона та Данила.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.