Кожному чоловіку по нащадку: як виглядають діти 94-річної Ліни Костенко, яких розкидало по всьому світу

Поетеса Ліна Костенко показала як виглядають її дочка та син, які перебувають в Італії та США: що відомо про дітей, чим займаються та хто батько?

Ліна Костенко є символом української поезії, однією з найблискучих постатей в історії України. Творчість Костенко пронизана темами кохання і внутрішніх переживань, що робить її поезію надзвичайно проникливою та емоційно насиченою.

У молодості Ліна Костенко мала доволі багато прихильників. Першим із них був польський літератор Єжи-Ян Пахльовський, якого вона зустріла в інституті. Проте їхній союз не тривав довго через відмінності в характерах.

Ліна Костенко показала, як виглядав її перший чоловік
Ліна Костенко показала, як виглядав її перший чоловік

Пізніше, коли їй було 28 років, вона розпочала романтичні стосунки з письменником і перекладачем Аркадієм Добровольським, значно старшим за неї на двадцять років.

Василь Цвіркунов, який очолював кіностудію імені Довженка, став другим чоловіком Ліни Костенко. Вони познайомились, коли Ліні Костенко було 33 роки, а Василеві 46 років. На той момент, поетеса вже мала доньку та перебувала у стосунках з Аркадієм Добровольським, а Василь мав свою родину. Незважаючи на це, вони почали зустрічатись та їхній шлюб тривав протягом 25 років, до трагічної смерті Василя.

Ліна Костенко показала, як виглядав її другий чоловік
Ліна Костенко показала, як виглядав її другий чоловік

Пізніше з’явилися чутки про можливий роман між Ліною Костенко та Василем Симоненком, але сама Ліна ніколи не підтверджувала цю інформацію публічно.

Ліна Костенко та Василь Симоненко
Ліна Костенко та Василь Симоненко

У житті Ліни Костенко були й інші радісні моменти, зокрема материнство. Вона стала матір’ю двох дітей, їхня доля знайшла відображення в різних сферах життя.

Ліна Костенко показала, як виглядають її донька та син
Ліна Костенко показала, як виглядають її донька та син

Її старша донька, Оксана Пахльовська, досягла успіху як видатна професорка, письменниця та керівник кафедри україністики в Римському університеті Ла Сап’єнца.

Ліна Костенко разом зі своєю донькою Оксаною
Ліна Костенко разом зі своєю донькою Оксаною

У другому шлюбі Ліни Костенко народився син, Василь Цвіркунов-молодший. Він обрав собі кар’єру програміста та на даний момент проживає разом зі своєю родиною в США.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.