Готова до вагітності вже давно, але дитини ще немає: Руслана розповіла, чому досі не народила бажане маля

Руслана Лижичко кілька років тому заявила, що готова стати мамою та народити дитину, але цього не сталось: що сталось та чому співачка передумала?

Три роки тому Руслана Лижичко заявила, що готова стати матір’ю, і незабаром народить дитину. Однак час минув, а очікуваного поповнення так і не відбулося. Що ж сталося насправді?

У 2021 році Руслана Лижичко відкрито повідомила, що в її родині скоро з’явиться малюк. Новина про можливу вагітність співачки швидко поширилася в ЗМІ, оскільки вона чітко висловила свої плани на майбутнє.

Однак уже через кілька місяців їй довелося дати інтерв’ю, де вона пояснила, що на момент заяви про майбутню дитину вона не була вагітною. За її словами, вона просто відчула готовність до материнства і захотіла поділитися цією радісною новиною.

Руслана Лижичко розповіла, чому досі не народила бажану дитину
Руслана Лижичко розповіла, чому досі не народила бажану дитину

Протягом наступних місяців, шанувальники уважно стежили за співачкою, намагаючись розгледіти ознаки вагітності, але всі спроби були марними. Поповнення в сім’ї так і не сталося, а Руслана Лижичко залишилася повністю залученою у свою концертну та волонтерську діяльність. Зараз вона навіть не хоче говорити про можливість народження дітей, зосередившись на інших сферах свого життя. Варто зазначити, що доля вже не вперше відволікає Руслану від материнства.

Десять років тому Руслана вперше публічно висловила своє бажання стати матір’ю і була готова здійснити свої плани. Проте ситуація в Україні змінилася: країну охопили важкі часи, і замість того, щоб насолоджуватися вагітністю, співачка опинилася в епіцентрі подій. На той момент зірка могла відкласти питання про поповнення сім’ї, адже їй було всього 40 років. Зараз Руслані вже виповнилося 50.

Руслана Лижичко розповіла, чому досі не народила бажану дитину
Руслана Лижичко розповіла, чому досі не народила бажану дитину

У одному з інтерв’ю Руслана зізналася, що її чоловік Олександр Ксенофонтов був незадоволений її публічними заявами щодо бажання мати дитину. Ймовірно, він хотів уникнути зайвого шуму навколо цієї ще нереалізованої події. Однак Руслана вчинила на свій розсуд, заявивши, що спочатку хоче народити власну дитину, а потім задуматися про усиновлення.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.