Схожі між собою лише носом та посмішкою: Віктор Павлік показався разом зі своїм старшим сином та онуком

58-річний співак Віктор Павлік опублікував фото зі своїм старшим сином Олександром та онуком Давидом: як виглядають та чим займаються? Подробиці.

Виконавець Віктор Павлік поділився у соціальних мережах зворушливою фотографією, на якій зображені його рідні. На фото, яке було опубліковане у його профілі в Instagram, можна побачити сина артиста, Олександра, від першого шлюбу, а також його онука, Давида, якому 14 років.

Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук
Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук

Усі чоловіки схожі між собою, особливо Віктор з Олександром, у них однаковий ніс та усмішка. На опублікованому знімку Олександр сидів, тоді як його син стояв за ним і торкнувся плеча батька своїми руками. Обидва спрямовували свій погляд у бік.

Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук
Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук

Олександр Павлік – це син виконавця від його першого шлюбу, якому зараз 40 років. Батьки розлучились, коли йому було всього два тижні, але він все одно залишається не менш важливою частиною життя свого батька.

Олександр обрав творчу кар’єру та наразі він є музикантом та виконавцем, як і його батько Віктор Павлік. Він часто брав участь у різних проєктах, де потрібно було продемонструвати свої таланти. Одним з цих важливих моментів став його роман з танцівницею Ганною Олефіренко. Ця історія не була легкою, адже вона призвела до конфлікту з його дружиною. Проте, Олександр зробив усе можливе, щоб виправити ситуацію і зберегти хороші стосунки в родині.

Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук
Віктор Павлік показав, як виглядає його старший син та онук

У свої 19 років Олександр зустрів свою майбутню дружину, Олесю, яка на той момент уже перетнула позначку в 29. Ця значна різниця у віці відразу привернула увагу оточуючих, проте для молодих сердець вона не мала особливого значення. Їхня історія кохання розпочалася тоді, коли вони вирішили, що хочуть бути разом і почали спілкуватися.

Олександр Павлік неодноразово жартував, що він, мабуть, єдиний у своєму колі, хто провів найбільше часу із своєю дружиною, цілий 15 років. Олександр відданий вихованню сина Давида, приділяючи йому багато уваги та часу, а також успішно розвиває свою кар’єру.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?