“Я навіть не здогадувалась, що у нього є дружина”: Каменських, Полякова та Мішина про стосунки з одруженими

Відомі зірки Оля Полякова, Настя Каменських та Ксенія Мішина розповіли про стосунки з чоловіками, які мали сім'ю: як це було та чи знали жінки, що вони одружені?

Життя зірок наповнене яскравими подіями та несподіваними поворотами, але коли мова йде про особисте життя, воно викликає значний інтерес серед фанатів знаменитостей. Настя Каменських, Оля Полякова та Ксенія Мішина розповіли про їхні стосунки з одруженими чоловіками.

Оля Полякова

Оля Полякова, відома співачка, зустріла свого майбутнього чоловіка, коли той ще був одружений. Їхні стосунки спочатку були просто дружніми, але з часом переросли в романтичні. Незабаром після знайомства чоловік розлучився зі своєю попередньою дружиною, і відтоді вони почали будувати стосунки.

Оля Полякова розповіла про роман з одруженим чоловіком
Оля Полякова розповіла про роман з одруженим чоловіком

В одному з інтерв’ю, Оля розповіла, що період, коли вона була коханкою свого чоловіка, був коротким, оскільки він був рішучим у своїх діях і не тягнув з розривом зі своєю попередньою партнеркою. Після цього вони обидва вирішили, що їм краще бути разом.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина також стикнулася з ситуацією, коли її коханий, як виявилось був одруженим. На відміну від Олі, вона навіть не підозрювала про існування дружини у свого партнера. Коли це стало відомо, вона вирішила завершити стосунки з ним, оскільки вирішила, що не бажає бути з чоловіком, який не є вільним.

Ксенія Мішина розповіла про роман з одруженим чоловіком
Ксенія Мішина розповіла про роман з одруженим чоловіком

Ксенія поділилася, що після того, як вона дізналася про сімейний стан свого партнера, їхні стосунки розпалися. Вона наголосила на тому, що важливо розуміти наслідки своїх вчинків, особливо у таких складних ситуаціях.

Настя Каменських

Чутки про роман Насті Каменських і Потапа з’явилися публічно ще в період, коли продюсер був офіційно одружений з Іриною Горовою. Незважаючи на це, пара протягом тривалого часу утримувала свої стосунки у таємниці. Однак після оголошення Потапом про розлучення зі своєю попередньою дружиною, підозри шанувальників про його роман з відомою співачкою лише посилилися.

Настя Каменських розповіла про роман з одруженим чоловіком
Настя Каменських розповіла про роман з одруженим чоловіком

У 2019 році пара офіційно узаконила свій союз, влаштувавши масштабне весілля, що стало великою подією для шанувальників обох артистів.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.