Ледве не одружився з іншою: кого кохав Максим Галкін до того, як на горизонті з’явилася Алла Пугачова

Гуморист Максим Галкін щасливо одружений на співачці Аллі Пугачовій. Але до Примадонни в нього вже були відносини, які ледве не довели до шлюбу. Дізнайтесь, в кого був закоханий молодий Галкін?

Особисте життя Максима Галкіна існувало й до одруження на Аллі Борисівни Пугачової. Коли гуморист ще не був знайомий зі своϵю Примадонною — в його житті була інша кохана жінка. Вона зовсім не схожа на Аллу Борисівну, але — теж вродлива та гарна.

Максим Галкін в свої юні роки приділяв багато уваги брюнетці, яка не маϵ нічого спільного із нинішньою дружиною гумориста. Імʼя красуні — Анастасія Чернобровіна. Жінка працюϵ ведучою на одному з телеканалів росії та веде ранкову програму. В той час, коли зʼявилися чутки про її романтичні стосунки із Максимом Галкіним — Чернобровіна тільки починала свою карʼϵру на телебаченні.

Максим Галкін показав, як виглядала дівчина, яку він кохав до Алли Пугачової
Максим Галкін показав, як виглядала дівчина, яку він кохав до Алли Пугачової

Галкін робив романтичні та широкі жести вбік розкішної брюнетки. Шоумен дарував їй красиві букети квітів та дорогоцінні подарунки. Водив її до ресторанів. Однак виносити особисте життя на люди ані Галкін, ані Чернобровіна не хотіли. І тому ретельно приховувалися від журналістів.

І все ж фотографам вдалося одного разу їх підловити в той самий час, коли Максим з Анастасіϵю мило спілкувались й тримались за руки. Втім, сама Анастасія завжди спростовувала свої романтичні стосунки із гумористом Галкіним. І наполягала на тому, що вони — лише добрі друзі.

Чернобровіна завжди казала про те, що залицяння молодого гумориста були для неї приϵмними. Але карʼϵра все ж була для неї на першому місці. І заміж вона на той момент точно не збиралася.

Понад 20 років тому в суспільстві ширилися чутки про те, що саме Алла Пугачова розлучила Галкіна та Чернобровіну. Втім, сам Максим Галкін та й Анастасія Чернобровіна ніколи не приховували того, чому саме вони розлучилися.

Кохана дівчина Максима Галкіна Анастасія Чернобровіна
Кохана дівчина Максима Галкіна Анастасія Чернобровіна

Зараз Анастасія Чернобровіна щасливо одружена з іншим чоловіком. Однак імені свого обранця вона не розкриваϵ.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.