Пішов стопами матері: Наталія Сумська неспроста пишається єдиним сином – як він виглядає і хто батько

Наталія Сумська має старшу доньку й молодшого сина. Якщо Дарина весь час завдає матері головного болю, то В'ячеслав є приводом для гордості зіркових матусі й татуся.

Шлюб із колегою по театру Анатолієм Хостікоєвим 68-річна Наталія Сумська вважає щасливим. Вони поряд уже понад 2 десятиліття. До цього акторка була заміжня за кінооператором Ігорем Мамаєвим.

Син Сумської та Хостікоєва досі неодружений

Вперше вийшла заміж не з великого кохання, а щоб не засидітися в дівках. У шлюбі народилася донька Дарина. Але чоловік і дружина прожили лише 7 років, після чого розлучилися.

Наталія стала третьою дружиною Анатолія Хостікоєва. Врешті знайшла жіноче щастя й подарувала благовірному синочка В’ячеслава. Нині нащадку вже 28 років. Якщо Дарина приносить матусі лише сльози й переживання, то син є справжньою розрадою.

Син Сумської та Хостікоєва досі неодружений

У житті доньки сталася трагедія – помер чоловік. Після цього вона перестала працювати й дбати про свою дитину, тож усі ці турботи лягли на плечі Наталії В’ячеславівни. А от син, названий на честь видатного діда В’ячеслава Сумського, дарує матусі лише радість.

Син Сумської та Хостікоєва досі неодружений

Молодик грає у театрі разом із батьками. В’ячеслав Хостікоєв чимало знімається в кіно. Серце парубка заполонила колега Анастасія Рула. І хоч вони разом уже 12 років, вести кохану під вінець Хостікоєв-молодший не поспішає.

Син Сумської та Хостікоєва досі неодружений

Його влаштовує те, що вони живуть під одним дахом уже близько 7 років. Він вважає дівчину за дружину. Якщо вона схоче, готовий розписатися хоч сьогодні, але чомусь досі цього не зробив. В’ячеславу подобається прокидатися поряд із Настею, посміхатися їй.

Вони познайомилися ще на 1 курсі. Хостікоєву треба було обрати собі пару для етюду. Настя показувала жестами, що не хоче, але він взяв саме її. Вони обійнялися і відчули – в обох серденьках щось тьохнуло. Після того кілька разів сходилися й розходилися. Але востаннє В’ячеслав сказав, що більше не відпустить від себе. Так і зробив.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?