З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева і 94-річна Ліна Костенко стали іконами жіночої краси

Ада Роговцева і Ліна Костенко – дві творчих особистості, які зробили великий внесок в українське мистецтво. В своϵму почесному віці ці жінки залишились взірцем жіночої краси.

Ада Роговцева і Ліна Костенко — дві яскраві особистості, які зробили вагомий внесок в українське мистецтво. Талановита акторка і не менш талановита письменниця займались творчістю з юних років і завжди ділились емоціями з великою кількістю людей.

Втім, нескінченне дарування гарного настрою і духовного натхнення не позбавило цих жінок природної краси.

Ада Роговцева

Видатні українські особистості: Ада Роговцева і Ліна Костенко
Видатні українські особистості: Ада Роговцева і Ліна Костенко

В свої 86 років Ада Роговцева приϵмно вражаϵ охайною зовнішністю, гарним макіяжем і теплим поглядом блакитних очей. В цій чарівній жінці поϵдналися щирість, відвертість та неймовірна творча енергетика.

Ада Роговцева зізнавалась, що їй залишатись у бездоганній формі допомагаϵ постійна зайнятість та робота. А ще славетна українська акторка займаϵться веденням щоденників. Записи, що роками збережені в них — артистка використала для написання автобіографічної книги “Свідоцтво про життя”.

Українська акторка Ада Роговцева
Українська акторка Ада Роговцева

Ада Роговцева вважаϵ, що рухатись по життю і завжди залишатись вродливою їй допомогаϵ любов. Це може бути й любов до ближнього, й любов до роботи, і любов до Бога. І, звісно, любов до самої себе.

Якогось особливого стилю в артистки немаϵ. Хіба що сценічні образи. Вона слідкуϵ за модою, але ніколи не приміряϵ її на себе. Зараз в цьому просто немаϵ потреби, а раніше для створення унікального гардеробу в акторки не було можливостей.

В гонитві за красою Ада Роговцева лише раз спробувала зробити підтяжку обличчя. Це сталось в 60 років. Також зірка українського театру та кінематографу інколи робила уколи краси. Не через те, що їй самій так хотілося. Просто знаменитості потрібно було зберігати гарну зовнішність заради того, щоб залишитись у професії.

Також Ада Роговцева рідко коли користуϵться кремами для обличчя. Бо вони їй здаються занадто жирними. А ось гарна зовнішність, на її думку – це суто генетика.

Ліна Костенко

Поетеса Ліна Костенко
Поетеса Ліна Костенко

Ліна Костенко – ще одна талановита жінка сучасної України. В цьому році їй виповнилось 94 роки. Одна із найвидатніших письменниць української літератури стала символом індивідуальності та творчої енергії.

Навіть в похилому віці поетеса залишаϵться справжньою жінкою, яка слідкуϵ за власною зовнішністю і ніколи не виходить в світ без макіяжу. Завжди при параді, з яскравою помадою та тінями на віках — Ліна Василівна Костенко являϵ собою взірець жіночності та української вроди.

Ліна Костенко ніколи не робила пластичних операцій, а гарна зовнішність — це результат гарної генетики.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?