“Не затримуються вони надовго”: продюсерка Олена Мозгова розповіла, куди діваються вишиванки з її гардеробу

Українська продюсерка Олена Мозгова показала раритетну вишиванку, яку їй колись подарував знаменитий батько. В гардеробі Олени вона залишилась ϵдиною, а ось куди подівались інші — читайте далі.

Продюсерка і донька відомого українського митця Миколи Мозгового Олена до Дня вишиванки пригадала, що в її гардеробі зараз лише одна розшита українськими візерунками сорочка.

Зазвичай в знаменитості цих вишиванок було безліч. Але кожну із них вона даруϵ знайомим і подругам. При чому такі подарунки пані Олена робить не тільки на свята.
Втім, в гардеробі Олени Мозгової ϵ й вишиванка, яку вона ніколи й нікому не подаруϵ. Адже вона сама по собі — подарунок. Цю вишиванку Олені приніс в якості презенту батько, Микола Мозговий.

Старовинна буковинська вишиванка зʼявилась в Олени Мозгової приблизно в 1990 році. Вона почала її носити з 16 років та надягала зазвичай під джинси або штани. Вдягала цей національний одяг без усіляких приводів, бо Олені Мозговій просто подобався такий одяг. На вулиці люди, побачивши жіночку в такому вбранні – постійно озиралися. В Киϵві та й інших містах України такий одяг ще не був у тренді.

Олена Мозгова показала себе у вишиванці
Олена Мозгова показала себе у вишиванці

Ще Олена Мозгова пригадала, як в Донецьку в 2006 році на День міста вийшла на люди саме у вишиванці. Продюсерка пригадала, що на одному з прийомів на неї дивились, ніби на музейний експонат.

Олена Мозгова – донька славетного українського співака Миколи Мозгового. Артист відійшов у засвіти, але його творча спадщина залишилась. В листопаді 2024 року донька музиканта готуϵ вечір памʼяті батька, на якому будуть виступати українські артисти із композиціями Миколи Петровича.

Олена Мозгова з 2014 року займаϵться волонтерською діяльністю задля підтримки ЗСУ. Продюсерка активно веде сторінку у соціальній мережі Facebook. Там Олена Мозгова часто демонструϵ яскраві малюнки своϵї молодшої доньки Соломії та пропонуϵ придбати футболки із цими надрукованими малюнками за донат на потреби захисників.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.